"13 posterunek". Piotr Zelt został instruktorem narciarskim! "To pomysł na to, żeby nie zwariować w trudnych czasach i zarobić na życie"

Piotr Zelt znalazł sobie nowe zajęcie! Gwiazdor "13 posterunku" chce pracować jako instruktor narciarstwa! Skąd ten pomysł? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Piotr Zelt to polski aktor, znany przede wszystkim z niezapomnianej roli Arniego w serialu "13 posterunek". Na swoim koncie ma także role w takich produkcjach jak "Szpilki na Giewoncie" czy "Ostatni klaps".

Kinga Rusin zdradziła, gdzie jest i co robi po odejściu z telewizji! Wyprowadziła się z Polski?Zobacz więcej

Pandemia koronawirusa sprawiła jednak, że wielu aktorów znalazło się w trudnej sytuacji i musiało szukać nowych źródeł utrzymania. Taki los nie ominął także Piotra Zelta, który w wywiadzie dla tygodnika Świat i ludzie wyznał, że zrobił kurs na instruktora narciarstwa.

- Na nartach jeżdżę od piątego roku życia i kocham ten sport. Miałem więc więcej czasu i postanowiłem znaleźć nowe zajęcie - mówił aktor. - To pomysł na to, żeby nie zwariować w trudnych czasach i zarobić na życie, bo glazury nie umiem układać - dodał półzartem.

Mimo wieku, gwiazdor "13 posterunku" wciąż trzyma świetną formę. Sport pomaga mu także utrzymać dobrą kondycję psychiczną. Przed laty zmagał się on bowiem z depresją. Niestety, obecnie zamknięte są nie tylko kina i teatry, ale także stoki narciarskie. Aktor ma jednak nadzieję, że już w lutym będzie mógł rozpocząć pracę na stoku.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×