13 posterunek

"13 posterunek". Marek Walczewski miał wyjątkowo smutny pogrzeb. Przez miłość do Małgorzaty Niemirskiej stracił niemal wszystkich przyjaciół

Postać Marka Walczewskiego jest z pewnością świetnie znana wielu telewidzom za sprawą roli starszego aspiranta Stępnia z "13. posterunku". Choć swoimi artystycznymi kreacjami bawił on miliony Polaków, to sam przez wiele lat żył w cieniu miłosnego skandalu, przez który odwróciło się od niego wielu przyjaciół.

01.11.202213 posterunek

Monika Ordowska była partnerką Piotra Zelta. Dziś jest żoną amerykańskiego milionera i żyje jak królowa w USA!

Monika Ordowska kilka lat temu próbowała przebić się w polskim show biznesie, ale jej starania skończyły się wielkim skandalem z udziałem aktora Piotra Zelta. Co dziś u niej słychać? Monika Ordowska wyjechała do USA i tam spełnia swoje marzenia. Nie wielu wie, ale Ordowska jest żoną amerykańskiego milionera. Tak dzisiaj wygląda jej życie.

17.09.202213 posterunek

"Złotopolscy". Klaudia Halejcio kiedyś i dziś. Aktorka przeszła ogromna metamorfozę! Tak zmieniła się od początku swojej kariery

Klaudia Halejcio dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek i osobowości telewizyjnych w Polsce. Wielu twierdzi również, że jest także jedną z najpiękniejszych w branży! Pokazujemy, jak wyglądała aktorka, gdy dopiero zaczęła zdobywać rozpoznawalność. Od czasu jej pierwszej poważnej roli zmieniła się nie do poznania!

13.09.2022Złotopolscy

Mężczyźni za nią szaleli, kobiety na nią pluły. Ewa Szykulska przeżyła osobistą tragedię. Antidotum na smutek okazała się praca

Ewa Szykulska to jedna z najlepszych polskich aktorek. Na swoim koncie ma niezliczoną liczbę filmów, seriali i spektakli. Kobiety jej nie znosiły, zaś mężczyźni - przeciwnie, szaleli na jej punkcie! Gwiazda przez 44 lata kochała jednego mężczyznę, ale kilka miesięcy temu, Ewa Szykulska przeżyła wielką osobistą tragedię. Poznajcie historię Ewy Szykulskiej, która po przerwie wraca do gry.

27.08.2022Hydrozagadka

Kultowe role w polskich serialach. Nie tylko Dario z "Ślepnąc od świateł" zapadł wszystkim w pamięć!

Choć serialowe role czasem postrzegane były jako mniej prestiżowe, często po latach zyskują miano kultowych. Co ciekawe to właśnie role w serialowych produkcjach mogą być największym aktorskim wyzwaniem i co za tym idzie przynieść sympatię widzów i popularność. Także w rodzimych produkcjach zdarzały się aktorskie kreacje, które na dobre zapadły nam w pamięć. Oto 10 ról z polskich seriali, które stały się kultowe. Sprawdźcie, czy rozpoznajecie je wszystkie!

29.07.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×