13 posterunek

"13 posterunek". Monika Ordowska dawniej była partnerką Piotra Zelta. Dzisiaj zmieniła się nie do poznania i jest żoną amerykańskiego milionera!

Monika Ordowska to modelka, która kilka lat temu próbowała zaistnieć w polskim showbiznesie. Ma za sobą kilka rozbieranych sesji oraz głośny związek z Piotrem Zeltem, który zakończył się jeszcze głośniejszym rozstaniem i terapią aktora. Dzisiaj Monika Ordowska zmieniła się nie do poznania, mieszka w USA i jest żoną amerykańskiego milionera! Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda Monika Ordowska!

02.10.202113 posterunek

Ewa Szykulska: mężczyźni za nią szaleli, kobiety na nią pluły! Dziś ma 72 lata i nadal uwodzi zachrypniętym głosem. Zobacz, jak się zmieniła

Ewa Szykulska na swoim koncie ma niezliczoną ilość ról serialowych oraz filmowych. Lala Koniecpolska z "Kariery Nikodema Dyzmy" czy panna Jola z "Hydrozagadki" to tylko niektóre z nich. Obdarzona charakterystycznym, zachrypniętym głosem aktorka już od ponad 50 lat spełnia się na scenie, wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Poznajcie historię Ewy Szykulskiej, w której kiedyś kochało się pół Polski!

11.09.2021Hydrozagadka

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×