"13 powodów". Brandon Floyd o zakończeniu historii Justina: Życie czasami jest niesprawiedliwe

Brandon Floyd dzięki roli Justina z "13 powodów" zaskarbił sobie sympatię milionów widzów na całym świecie. Czy aktor jest zadowolony z tego, w jaki sposób zakończyła się historia jego bohatera?

Multimedia

Finał serialu "13 powodów" wywołał spore kontrowersje. Na forach internetowych nadal trwa żywa dyskusja o drodze, którzy obrali twórcy młodzieżowej produkcji Netflix. Najwięcej emocji wzbudza oczywiście zakończenie wątku Justina, w którego wcielał się Brandon Floyd.

W dalszej części tekstu znajdziesz spoilery z 4. sezonu "13 powodów".

Niebezpieczny sekret i koszmarnie trudne dylematy w 4. sezonie. Co wydarzy się w finałowych odcinkach?Zobacz więcej

Ulubieniec widzów zmarł w szpitalu po komplikacjach związanych z AIDS. Brandon Floyd w rozmowie z EW rzucił nieco więcej światła na swoje ostatnie chwile w serialu. Aktor odniósł się również do opinii rozżalonych widzów.

Rozumiem, że Justin jest ulubieńcem, w jego historii pełno wzlotów i upadków, dlatego się mu kibicowało. Kiedy dochodzi się jednak do finału i dowiaduje, że on nie żyje, to naprawdę odczuwa się stratę. Przyklaskuję twórcom za to, w jaki sposób poprowadzili fabułę, ponieważ nawet widząc niektóre oburzone głosy widzów, odbieram to jako proces żalu. Miałem w swoim życiu chwile, w których kogoś traciłem i na początku wywołało to gniew. Myślę, że kiedy przejdziemy przez ten pierwszy etap gniewu w żałobie, dochodzimy do lepszego rozumienia życia i tego, że czasami jest niesprawiedliwe.

Zgadzacie się z wypowiedzią aktora?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mtc (gość)

  Tak właśnie się zastanawiałam kto to jest 🙄

  20.06.2020 07:36
 • Symizz (gość)

  Brandon Floyd? Nie znam gościa. Brandon Flynn -znam ;)

  19.06.2020 16:15

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×