"13 powodów". Data premiery 4. sezonu ujawniona! Finał historii dzieciaków z Liberty High już w czerwcu! Co się wydarzy?

Wszystko jest już jasne. Czwarty i zarazem ostatni sezon "13 powodów" zadebiutuje na Netflix już w czerwcu br. Jak zakończy się historia dzieciaków z Liberty High? Co wydarzy się w finałowych odcinkach kontrowersyjnego serialu?

Multimedia

"13 powodów" - kiedy premiera 4. sezonu?

Serial "13 powodów" powróci na Netflix z finałowym sezonem już na początku czerwca. Premiera 4. sezonu "13 powodów" odbędzie się dokładnie w piątek, 5 czerwca 2020 r. Jak zakończy się historia dzieciaków z Liberty High? Tego na razie nie wiadomo.

Koniec zdjęć do 4. sezonu. Co się wydarzy? Aktorzy opublikowali poruszające wpisyZobacz więcej

Netflix opublikował za to klip zza kulis finałowej serii. Widzimy, jak ulubieńcy widzów czytają wspólnie scenariusz 4. sezonu. Już w czerwcu aktorzy i widzowie na dobre pożegnają się z głośnym serialem. "Pożegnanie" to również tytuł materiału wypuszczonego przez Netflixa.

O finałowych odcinkach "13 powodów" wiadomo na razie niewiele. W Pewne jest, że w 4. sezonie pojawi się amerykański aktor, znany z roli porucznika Dana Taylora w filmie "Forrest Gump" - Gary Sinise. Wcieli się on w kluczową postać w wątku Claya Jensena. Zagra doktora Roberta Ellmana - terapeutę, który będzie pomagał nastolatkowi uporać się z lękami, żalem i depresją.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×