"13 powodów". Niebezpieczny sekret i koszmarnie trudne dylematy w 4. sezonie. Co wydarzy się w finałowych odcinkach?

Finał serialu "13 powodów" zbliża się wielkimi krokami. Już w czerwcu na Netflix pojawią się ostatnie odcinki budzącej spore kontrowersje produkcji. Co czeka uczniów liceum Liberty? Jak zakończy się "13 powodów"? W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły i zdjęcia!

Multimedia

Premiera 4. sezonu "13 powodów” 5 czerwca na Netflix!

W sezonie finałowym uczniowie ostatniej klasy liceum Liberty przygotowują się do ukończenia szkoły. Jednak zanim się pożegnają, będą musieli utrzymać w tajemnicy niebezpieczny sekret i zmierzyć się z koszmarnie trudnymi dylematami, które mogą zadecydować o ich przyszłości.

Motywem przewodnim 4. sezonu będzie przetrwanie, które pokazane zostanie m.in. na przykładzie Claya Jensena. Nastolatek z pomocą terapeuty będzie próbował uporać się z lękami, żalem i depresją.

Koniec zdjęć do 4. sezonu. Co się wydarzy? Aktorzy opublikowali poruszające wpisyZobacz więcej

Wiadomo, że 4. sezon "13 powodów" będzie krótszy. Finałowa seria liczy tylko 10 odcinków. Twórcy nie chcieli się kurczowo trzymać tytułowej liczby. Showrunner serialu w rozmowie z Entertainment Weekly wyznał, że skrócenie finału służy opowieści.

"13 powodów" zaczęło się od samobójstwa, ale w 4. sezonie twórcy starali się dać widzom nadzieję i wyprowadzić historię z "mroku".

Staraliśmy się zakończyć go nutką nadziei, zasłużoną, ale nie wymuszoną [...] Jestem niesamowicie dumny z naszego finału. Myślę, że jest bardzo wyjątkowy. To będzie też wielki finał, więc nawet jeśli ludzie nie będą z niego zadowoleni, to przynajmniej nie będą mogli powiedzieć, że byliśmy skąpi. - dodał Brian Yorkey.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×