"13 powodów". Selena Gomez pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało! Zdjęcia bez retuszu robią furorę w sieci!

Żyjemy w dobie mediów społecznościowych, gdzie pierwsze wrażenie gra pierwsze skrzypce. Kilka sekund to czas, w którym albo się czymś zainteresujemy, polubimy zdjęcie, albo pójdziemy dalej. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego Selena Gomez, która perfekcyjnie odnajduje się w sieci, jednak artystka ma już dosyć kłamstw, które Internet oferuje niemal na wyciągnięcie ręki.

Multimedia

Selena Gomez w bikini! Zdjęcia bez retuszu robią furorę w sieci!

Selena Gomez to jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek i aktorek. Od dawna jest też uważana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych amerykańskich celebrytek, chociaż sama nie ukrywa, że ma mnóstwo kompleksów. Już kilka lat temu spekulowano, czy Selena Gomez zdecydowała się na operację powiększenia biustu.

To wszystko doprowadziło do tego, że Selena Gomez musiała poukładać swoje życie psychiczne. Miała problemy, które rzutowały na jej prawidłowe funkcjonowanie, ale teraz wszystko wskazuje na to, że piosenkarka i aktorka w jednej osobie ma się już naprawdę dobrze. Producentka serialu Netflix "13 powodów" niedawno wydała swoją hiszpańskojęzyczną epkę, a teraz wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej.

Producenci serialu przepraszają Selenę Gomez! O co poszło?Zobacz więcej

Selena Gomez postanowiła pokazać, jak naprawdę wygląda jej ciało. Promująca ciałopozytywność wokalistka zdecydowała się wziąć udział w sesji zdjęciowej, gdzie finalnie modelka nie jest retuszowana i poprawiana w programie graficznym! Efekt robi wrażenie!

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×