"13 powodów" sezon 3. Kto zabił Bryce'a Walkera? Typujemy potencjalnych sprawców morderstwa!

Fabuła nowych odcinków "13 powodów" będzie skoncentrowana wokół śmierci głównego antagonisty poprzednich sezonów - Bryce'a Walkera. Kto odpowiada za śmierć ucznia Liberty High School? Typujemy potencjalnych sprawców morderstwa Bryce'a Walkera!

Multimedia

3. sezon "13 powodów" o śmierci Bryce'a Walkera

"13 powodów" powraca w tym roku z 3. sezonem. Netflix zdecydował się kontynuować budzącą sporo kontrowersji produkcję o nastolatkach z Liberty High School. Po samobójstwie Hannah (Katherine Langford) i głośnym procesie dotyczącym okoliczności jej śmierci, fabuła nowych odcinków została skoncentrowana wokół morderstwa Bryce'a Walkera (w tej roli Justin Prentice). W zwiastunie 3. sezonu "13 powodów" widzimy pogrzeb nastolatka. Słyszymy też jego matkę, która zapowiada, że zrobi wszystko, aby dowiedzieć się, co doprowadziło do śmierci jej syna.

Samobójstwa w serialu już nie zobaczymy! Netflix wyedytował drastyczną scenę!Zobacz więcej

Kim był Bryce Walker z "13 powodów"?

Bryce Walker to główny antagonista "13 powodów". Arogancki i agresywny nastolatek uczęszczał do Liberty High School i był jednym z tytułowych powodów (12.), które skłoniły Hannah do targnięcia się na własne życie. Bryce zgwałcił ją w trakcie jednej z imprez organizowanych w jego domu. Zanim jednak to nastąpiło, rozesłał do wszystkich w szkole kompromitujące ją zdjęcia, czym podsycił tylko plotki o tym, że jest „łatwa".

Bryce dopuścił się też gwałtu na pijanej dziewczynie swojego przyjaciela - Jessice. Chłopak przez dwa sezony "13 powodów" był bezwzględnym tyranem, który nie miał w sobie za grosz poczucia winy. Nie oszczędził nawet swojej dziewczyny - Chloe. Kiedy Clay zmusił go, aby w końcu przyznał się do gwałtu na Hannah, Bryce przyznał jedynie, że błagała go, aby ją przeleciał.

Powstanie 4. sezon serialu! Kiedy premiera nowych odcinków? Zobacz więcej

Kto zabił Bryce'a Walkera?

Trzeci sezon "13 powodów" skupi się na tym, kto zabił Bryce'a Walker'a. Lista potencjalnych morderców jest całkiem długa. W galerii znajdziesz sylwetki bohaterów, którzy mieli powody, aby pozbawić Bryce'a Walkera życia. Kto odpowiada za jego morderstwo? Typujcie w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×