"13 powodów" sezon 3. Pełny zwiastun nowych odcinków sugeruje, że każdy miał powód, aby zabić Bryce’a Walkera!

Netflix podsyca zainteresowanie wokół premiery 3. sezon serialu "13 powodów". Do sieci trafił właśnie pełny zwiastun nowych odcinków, a przekaz, jaki z niego płynie jest jasny - każdy miał powód, aby zabić Bryce’a Walkera! Kto jednak doprowadził do jego śmierci? Zobacz zwiastun 3. sezonu "13 powodów"!

Multimedia

Premiera 3. sezonu serialu "13 powodów" już 23 sierpnia! W piątek (14.08) Netflix zaprezentował pełny zwiastun nowych odcinków, których fabuła będzie skoncentrowana wokół śmierci głównego antagonisty poprzednich sezonów - Bryce'a Walkera. Kto zabił nastolatka? Zwiastun "13 powodów" sugeruje, że każdy miał ku temu dobry powód!

Zobacz pełny zwiastun 3. sezonu "13 powodów"!

Bryce Walker skrzywdził wiele osób. Arogancki i agresywny nastolatek z Liberty High School był jednym z tytułowych powodów, które skłoniły Hannah do targnięcia się na własne życie w 1. sezonie "13 powodów". Bryce zgwałcił ją w trakcie jednej z imprez organizowanych w jego domu. Zanim jednak to nastąpiło, rozesłał do wszystkich w szkole kompromitujące ją zdjęcia, czym podsycił tylko plotki o tym, że jest „łatwa". Bryce dopuścił się też gwałtu na pijanej dziewczynie swojego przyjaciela - Jessice. Nie oszczędził nawet swojej dziewczyny - Chloe.

Kto zabił Bryce'a Walkera? Typujemy potencjalnych sprawców morderstwa!Zobacz więcej

Z nowego zwiastuna "13 powodów" dowiadujemy się, że Walker został zastrzelony. -Świat jest lepszy bez niego - mówi Clay w nowym materiale promocyjnym. Czy to właśnie on przyczynił się do śmierci "kolegi"?

Zobaczcie zwiastun 3. sezonu "13 powodów"! W galerii znajdziecie też zdjęcia z planu nowych odcinków kontrowersyjnego hitu Netflixa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×