15 kwietnia rusza TVP Rozrywka

15 kwietnia rusza kolejny kanał tematyczny telewizji publicznej TVP Rozrywka. To dziewiąty kanał tematyczny TVP (nie licząc emitowanego w internecie TVP Parlament). Program nowego kanału będzie emitowany 7 dni w tygodniu, od godz. 6 do godz. 2.00.

Multimedia

Program nowego kanału będzie emitowany 7 dni w tygodniu, od godz. 6 do godz. 2.00.

Kanał TVP Rozrywka będzie dostępny w sieciach kablowych. Według deklaracji operatorów jeszcze w kwietniu włączą go Vectra, Toya i Petrus (w pakietach cyfrowych oraz w niektórych analogowych). Trwają rozmowy z innymi operatorami kablowymi, w tym z UPC. Łącznie w kwietniu sygnał TVP Rozrywka dotrze do ponad 500 tys. gniazdek. Pozostali operatorzy włączą kanał prawdopodobnie w maju. Równolegle prowadzone są rozmowy z platformą nc+, która także wzbogaci swoją ofertę o kanał TVP Rozrywka.

Nowy kanał emitowany będzie w tzw. trzecim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej MUX 3. W chwili startu TVP Rozrywka obejmie obszar zamieszkały przez ok. 68 proc. mieszkańców Polski, a docelowo w lipcu br. zasięg ludnościowy wyniesie ponad 90 proc.

Oferta programowa TVP Rozrywka przewiduje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×