15. Mastercard OFF CAMERA. Anna Cieślak i Edward Miszczak pokazali się publicznie. Słynna para chętnie pozowała do zdjęć!

Już po raz 15. w Krakowie wystartował Mastercard OFF Camera - Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego. 29 kwietnia w krakowskim Kinie Kijów odbyło się uroczyste otwarcie festiwalu, podczas którego miłośnicy kina zobaczą najciekawsze polskie i międzynarodowe premiery. Wśród gości zaproszonych na otwarcie imprezy pojawili się Anna Cieślak i Edward Miszczak, którzy od czasu swojego ślubu stronią od wspólnych wystąpień publicznych. Teraz jednak chętnie pozowali do zdjęć!

Multimedia

Anna Cieślak i Edward Miszczak pokazali się publicznie. Słynna para chętnie pozowała do zdjęć!

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak był jednym z najważniejszych show-biznesowych wydarzeń w ubiegłym roku w Polsce. Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć, że piękna aktorka postanowiła wyjść za 25 lat starszego dyrektora programowego telewizji TVN, tym bardziej, że wcześniej związek tej dwójki był pilnie strzeżoną tajemnicą.

Od czasu ślubu Anna Cieślak i Edward Miszczak unikali wspólnych wystąpień publicznych. Jeden z wyjątkowych zrobili jedynie na randkę, która rozpoczęła się od spektaklu w teatrze, gdzie przyłapały ich obiektywy fotografów. Po tym wydarzeniu, znowu zniknęli na jakiś czas.

Para, która bardzo chroni prywatność, uchyliła jej rąbka w słusznej sprawieZobacz więcej

Teraz jednak Anna Cieślak i Edward Miszczak powracają w błysku i blasku, chętnie pozując fotografom do zdjęć! Słynne małżeństwo pojawiło się na otwarciu 15. Mastercard OFF CAMERA festiwalu w Krakowie. Wszak filmy to coś, co oboje kochają!

Najważniejszą częścią festiwalu jest Konkurs Główny "Wytyczanie Drogi", w którym dziesiątka debiutantów oraz autorów, którzy na swoim koncie mają dwa zrealizowane filmy, rywalizuje o Krakowską Nagrodę Filmową i 25 tysięcy dolarów, przyznawane przez międzynarodowe jury. Impreza co roku przyciąga najbardziej gorące nazwiska świata dziesiątej muzy. W Konkursie Polskich Filmów Fabularnych powalczą najlepsze produkcje ostatniego sezonu, a nagroda główna wynosi 100 tysięcy złotych.

Julia Gołębiowska pochwaliła się ukochanym! Przystojniak wygląda niczym Dylan z "Beverly Hills, 90210"!Zobacz więcej

W tegorocznej edycji premierą otwarcia był "Infinite Storme", reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Najnowszy film wciąga widzów w sam środek monumentalnego pejzażu, szalejących żywiołów oraz ekstremalnych emocji. Historia przypomina, że piękno i groza bywają nierozłączne, a życiowe kryzysy są nieuniknione w równej mierze, co gwałtowne załamania pogody.

W NASZEJ GALERII ZOBACZYCIE, JAK ANNA CIEŚLAK I EDWARD MISZCZAK ZAPREZENTOWALI SIĘ NA CZERWONYM DYWANIE!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×