15. Mastercard OFF CAMERA

15. Mastercard OFF CAMERA. Anna Cieślak i Edward Miszczak pokazali się publicznie. Słynna para chętnie pozowała do zdjęć!

Już po raz 15. w Krakowie wystartował Mastercard OFF Camera - Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego. 29 kwietnia w krakowskim Kinie Kijów odbyło się uroczyste otwarcie festiwalu, podczas którego miłośnicy kina zobaczą najciekawsze polskie i międzynarodowe premiery. Wśród gości zaproszonych na otwarcie imprezy pojawili się Anna Cieślak i Edward Miszczak, którzy od czasu swojego ślubu stronią od wspólnych wystąpień publicznych. Teraz jednak chętnie pozowali do zdjęć!

30.04.202215. Mastercard OFF CAMERA

Przeczytaj także:

"Kocham kino". Grażyna Torbicka po raz kolejny udowodniła, że jest synonimem elegancji! Przypominamy najpiękniejsze kreacje słynnej prezenterki

Grażyna Torbicka poraz kolejny pojawiła się na czerwonym dywanie z okazji tegorocznej gali wręczenia Orłów. Swoją wyjątkową kreacją słynna prezenterka skradła cały show i przypomniała, że nie bez powodu od lat jest uważana za ikonę stylu. Z tej okazji przypominamy najlepsze kreacje Grażyny Torbickiej. Która z nich jest najlepsza?

08.06.2022Kocham kino

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×