16-letnia Natalia z "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" w "Interwencji"

W dzisiejszym programie "Interwencja" 16-letnia Natalia z "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" opowie o prześladowaniu w szkole.

Multimedia

Gdyby na lekcjach wychowawczych uczono, że piękno jest wewnątrz człowieka, Natalia zostałaby miss szkoły. Gdyby rodzice tłumaczyli dzieciom, że prawdziwe uczucia płyną z serca, Natalia miałaby mnóstwo przyjaciół. Ale zamiast tego dziewczyna od lat była obiektem kpin, drwiny i nienawiści.

Natalia ma 16 lat i mieszka w małej miejscowości Kaniwola, niedaleko Lublina.

Ze strony rodziny zawsze mogła liczyć na wsparcie, miłość i szacunek, ale okrucieństwo rówieśników doprowadzało ją na skraj załamania.

Rówieśnicy byli bezlitośni. Prześladowanie z powodu otyłości Natalii, powodowało, że dziewczyna zamykała się w sobie i traciła wiarę. A to tylko potęgowało problem.

  • Miałam w klasie takiego chłopaka. Tak się na mnie uwziął, że nie umiałam sobie z tym poradzić. Pluł na mnie. Raz na chemii pamiętam, że włosy mi przypalił - opowiada Natalia.

Większość nastolatek mogłaby załamać się psychiczne z powodu znacznie łagodniejszej krytyki, ale Natalia przetrwała bolesne ataki, znalazła w sobie siłę i zgłosiła się do programu "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu".

Teraz przy pomocy specjalistów, na oczach kamer dzielnie walczy ze swoją otyłością. I już wygrywa!

Więcej o problemie 16-letniej Natalii już dziś, w programie "Interwencja" - godz. 16.15, tylko w Telewizji POLSAT!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×