17. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Maja Ostaszewska nagrodzona Złotym Aniołem za Niepokorność Twórczą!

W Toruniu trwa właśnie 17. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Jedną z gwiazd imprezy jest Maja Ostaszewska, która zaprezentowała tam swój film "Ja teraz kłamię", a także została nagrodzona statuetką, która doskonale oddaje charakter twórczości artystki.

Multimedia

Maja Ostaszewska z Torunia wyjedzie ze statuetką Złotego Anioła, którego otrzymała za Niepokorność Twórczą. Musimy przyznać, że to był istny strzał w dziesiątkę. Sama Ostaszewska tak komentuje przyznanie jej tej ważnej nagrody:

To zaszczyt, znaleźć się w gronie wspaniałych laureatów Złotego Anioła za Niepokorność Twórczą. Kafka Jaworska dziękuję za piękne słowa laudacji. Czym dla mnie jest owa „niepokorność”? Myślę, że wiernością sobie. Otwartością, gotowością podejmowania ryzyka, poszukiwaniem, wybijaniem się z przetartych torów, niezgodą na nudę. To uczciwość wobec siebie i innych. To również odwaga zadawania niewygodnych pytań, podejmowania niełatwych tematów. Chcę iść taką drogą. Dziękuję!!!

Mąż Joanny Kulig nakręcił nowy film! Czegoś takiego polscy widzowie jeszcze nie widzieli?Zobacz więcej

Maja Ostaszewska na Tofifest 2019 prezentowała film Pawła Borowskiego pt. "Ja teraz kłamię", gdzie gra główną rolę. Kilka dni wcześniej aktorka warszawskiego Nowego Teatru zakończyła zdjęcia do nowego filmu - "Magnezja" w reżyserii Macieja Bochniaka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×