"1800 gramów". Aleksandra Popławska: "Mam nadzieję, że zaczniemy rozmawiać o adopcji"

„Poruszający, ciepły i pełen miłości”, „Chusteczki na seans obowiązkowe”. Ten film wzruszył Polki do łez! „1800 gramów” już w kinach! Sprawdźcie, co o produkcji powiedziała nam Aleksandra Popławska!

Multimedia

„1800 gramów” to ciepła i wzruszająca opowieść o macierzyństwie i ojcostwie. Film, który zagościł w polskich kinach w miniony weekend, już zaskarbił sobie serca widzów. „Piękny i wzruszający”, „Mogłabym go oglądać na okrągło, a łzy same cisną się do oczu – chusteczki na seans obowiązkowe”, „Cały film płakałam (oprócz momentów w których pojawiał się Grubson, on zawsze sprawia, że się uśmiecham)”, „Bez chusteczek nie da rady”, „Film naprawdę polecam - wzruszający, ciepły i pełen miłości”, „Daje nadzieję na lepsze jutro” – to tylko niektóre z opinii internautek.

"1800 gramów". Oceniamy nowy świąteczny film TVN! Lepszy niż "Listy do M."?Zobacz więcej

Podobnego zdania jest Aleksandra Popławska, która znalazła się w obsadzie "1800 gramów". Sprawdźcie, co aktorka powiedziała nam o filmie! Czy ta produkcja ma szansę zmienić postrzeganie adopcji w Polsce?

Gwiazdy o nowym świątecznym filmie TVN: "Nie jest smutny, daje nadzieję i chęć do działania"!Zobacz więcej

"1800 GRAMÓW" - O FILMIE

Najnowszy film w reżyserii Marcina Głowackiego to opowieść o silnej kobiecie, która z pomocy małym dzieciom uczyniła swoją życiową misję. Jej życie osobiste często schodzi na dalszy plan, ale dzięki jej staraniom i wytrwałości powstaje wiele nowych, szczęśliwych rodzin, których historie poruszają widzów do łez. Nie przegapcie najbardziej wzruszającego filmu tego roku – „1800 gramów” w kinach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×