"1800 gramów". Gwiazdy o nowym świątecznym filmie TVN: "Nie jest smutny, daje nadzieję i chęć do działania"!

Za nami uroczysta premiera nowego świątecznego filmu telewizji TVN pt. "1800 gramów". Produkcja trafi do kin już w piątek, a tymczasem my przepytaliśmy gwiazdy filmu o to, czego spodziewać się po "1800 gramów"!

Multimedia

We wtorek, 12 listopada, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera nowej produkcji TVN "1800 gramów". To wyjątkowe wydarzenie w świątecznej atmosferze celebrowali występujący w filmie aktorzy: Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński, Krzysztof Wach i Tomasz "GrubSon" Iwanca, który jest również współwykonawcą piosenki promującej film.

Magdalena Różczka potwierdziła ciążę na premierze? Kto jeszcze pojawił się na uroczystości?Zobacz więcej

Film powstał z inicjatywy Magdaleny Różczki, która już od 10 lat jest zaangażowana w działania interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego w Otwocku, o czym nam opowiedziała:

Pomysł na film zakiełkował w mojej głowie ponad 10 lat temu i jestem teraz podekscytowana. U korzeni tej historii jest moje spotkanie z interwencyjnym ośrodkiem preadopcyjnym w Otwocku, takie miejsce naprawdę istnieje i naprawdę jest tam dyrektorka Dorota Polańska, którą znam od wielu lat i która opowiadała mi historie dzieci, które tam trafiły. Cieszę się, że teraz świat zobaczy te historie.

Mieliśmy okazję porozmawiać z gwiazdami filmu, które opowiedziały nam o tym, czego widzowie mogą spodziewać się po filmie "1800 gramów". Magdalena Lamparska przyznała:

Jestem po projekcji filmu i uroniłam bardzo dużo łez, więc proszę nie zapominać o chusteczkach, wybierając się na seans. Tak naprawdę najważniejsze, co mamy w życiu, to czas spędzony razem.

Magdalena Różczka gwiazdą nowego świątecznego filmu TVN! Kto jeszcze znalazł się w obsadzie?Zobacz więcej

Anna Próchniak dodała:

To nie jest smutny film o biednych, opuszczonych dzieciach. To film, który daje nadzieję i chęć do działania. Uważam, że to piękne. To kolejny film świąteczny, który jest o czymś i wzrusza i nie tylko dlatego, że w kadrze latają płatki sztucznego śniegu (śmiech).

Co jeszcze powiedziały nam gwiazdy o filmie "1800 gramów"? Sprawdźcie naszą relację z premiery!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×