"1800 gramów". Magdalena Różczka urodziła! Magdalena Zawadzka zdradziła płeć dziecka?

Magdalena Różczka długo ukrywała przed opinią publiczną, że jest w trzeciej ciąży. Teraz, przez przypadek, na jaw wyszło to, że aktorka już urodziła! Wygadała się jej teściowa, Magdalena Zawadzka. Zdradziła płeć dziecka?

Multimedia

Magdalena Różczka urodziła!

O tym, że Magdalena Różczka spodziewa się trzeciego dziecka mediom powiedziała jej teściowa, Magdalena Zawadzka. Później, w listopadzie 2019 r. Różczka pojawiła się na premierze filmu "1800 gramów" - była w długiej czarnej sukni, a okolice brzucha zakrywała obszernym szalem. Nikt nie miał wątpliwości, że ciąża aktorki jest faktem.

Magdalena Różczka potwierdziła ciążę na premierze? Kto jeszcze pojawił się na uroczystości?Zobacz więcej

Teraz także dzięki Magdalenie Zawadzkiej wiemy już, że Magdalena Różczka urodziła! W rozmowie z "Życiem na gorąco" Zawadzka potwierdziła tę informację. Zapytana, czy dziennikarze mogą już składać jej gratulacje z okazji narodzin wnuczki, powiedziała: "Tak, ale nie chcę się na ten temat wypowiadać". Tym samym potwierdziła też płeć dziecka!

Jeśli faktycznie to prawda, Magdalena Różczka została mamą trzeciej córki. Jest już bowiem mamą 6-letniej Heleny (z obecnym partnerem Janem Holoubkiem) oraz 12-letniej Wandy (z poprzednim partnerem, scenarzystą Michałem Marcem). Gratulujemy!

Król TVN szokuje fanów! W 2020 roku będzie miał córkę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • dorman (gość)

  Trzecie dziecko z trzecim partnerem. Pora teraz na czwartego partnera i czwarte dziecko. Będzie miała prezenty po partnerach na całe życie. Aktorka pełną gebą , a właściwie pełną .... .

  10.01.2020 12:27
 • Magda (gość)

  To jest partner czy mąż? Bo jeżeli partner to nie teściowa. Co dziennikarze robią z językiem polskim, że Polacy po przeczytaniu artykułu mają więcej pytań niż odpowiedzi. Gdyby tak zaczęto wywalać z pracy dziennikarzy którzy nie umieją napisać logicznego artykułu obojętnie na jakiekolwiek temat podniosła by się wrzawa że to cenzura. Żal mi młodych bo z tego bełkotu muszą wyłowić informacje.

  10.01.2020 12:20
 • Kasia (gość)

  No to super!!!!!!!!!

  10.01.2020 11:25
 • Ola (gość)

  A co to kogo interesuje że urodziła co minutę kobiety rodzą to ich prywatne dprawy

  10.01.2020 09:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×