"1899". Maciej Musiał w obsadzie kolejnego serialu Netflix! Kogo zagra w produkcji twórców "Dark"?

Trwają prace na serialem "1899", za który odpowiedzialni są twórcy niemieckiego hitu "Dark". W obsadzie nowej produkcji Netflix znalazł się także Maciej Musiał. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Maciej Musiał to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów młodego pokolenia. Karierę zaczynał jako mały chłopiec, a teraz udało mu się zdobyć międzynarodową rozpoznawalność.

Polski serial podbija Netflix na całym świecie! Jest na szczycie listy w Indiach, Włoszech i na Jamajce!Zobacz więcej

Najpierw zagrał główną rolę w serialu "1983", pierwszym polskim serialu Netflix, potem znalazł się w obsadzie "Wiedźmina", a na swoim koncie ma także rolę w duńskim serialu "DNA". Teraz dowiadujemy się, że Polak znalazł się w obsadzie serialowego horroru "1899", za który odpowiedzialni są Baran Bo Odar i Jantje Friese, twórcy serialu "Dark".

Serial ma opowiadać o pasażerach parowca płynącego z Europy do Stanów Zjednoczonych. W pewnym momencie ich okręt napotyka na morzu inną jednostkę, którą od pewnego czasu uznawano za zaginioną. To, co znajdą na jej pokładzie, sprawi że podróż do ziemi obiecanej zmieni się na koszmarną łamigłówkę...

"1899" zapowiadany jest jako serial prawdziwie europejski. W obsadzie znaleźli się m.in. Aneurin Barnard ("Dunkierka"), Andreas Pietschmann ("Dark"), Miguel Bernardeau ("Szkoła dla elity"), Lucas Lynggaard Tønnesen ("The Rain"), Mathilde Ollivier ("Operacja Overlord"), Jonas Bloquet ("Zakonnica") i Anton Lesser ("Gra o tron".

Data premiery serialu "1899" nie jest jeszcze znana. Do sieci trafiła już jednak krótka zapowiedź produkcji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×