"1899". Netflix zapowiada nowy serial historyczny! Stworzą go twórcy "Dark"

Netflix zapowiedział powstanie nowego serialu historycznego. "1899" w przerażający sposób opowie o masowej emigracji Europejczyków do Stanów Zjednoczonych!

Multimedia

"1899" - o czym jest serial?

Seriale historyczne stanowią dość istotną część oryginalnych produkcji Netflixa. Można wymienić tu chociażby takie tytuły jak "The Crown" czy "Marco Polo". Nowy serial amerykańskiego serwisu będzie jednak czymś więcej. "1899" będzie utrzymany w stylistyce horroru i opowie historię emigrantów z Europy próbujących dostać się drogą morską do Stanów Zjednoczonych. Gdy jednak na swojej drodze napotkają porzucony okręt o podobnym przeznaczeniu, ich podróż zamieni się w istny koszmar.

Nieszczęścia chodzą szóstkami. Zobacz zapowiedź nowego serialu Netflixa! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"1899" - twórcy

Za nowy serial Netflixa odpowiadać będą reżyser Baran Bo Odar i scenarzystka Jantje Friese, którzy wcześniej odpowiedzialni byli za sukces niemieckojęzycznego serialu "Dark". Produkcja ta miała być z początku jedynie europejską wariacją na temat motywów znanych ze "Stranger Things", a okazała się jedną z najlepiej ocenianych produkcji stworzonych przez amerykański serwis. Niemiecko-szwajcarski duet filmowców z pewnością także w przypadku "1899" zadba o mroczny klimat i wielowątkową fabułę.

Poznaj tytuły nowych odcinków! Premiera serialu latem 2019 roku? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Twórcy w wydanym oświadczeniu stwierdzili, że ich celem jest stworzenie prawdziwie europejskiego, wielonarodowego serialu. Bo Odar i Friese stwierdzili również, że ważnym punktem odniesienia będzie dla nich trwający kryzys migracyjny.

To prawdziwie europejski serial, w którym wystąpią aktorzy z różnych krajów. Właśnie to najbardziej nam się w nim podoba. Poszukujemy w nim odpowiedzi na pytania, co nas jednoczy, a co dzieli, a także dlaczego strach może prowadzić do podziałów.

"1899" - kiedy premiera

Do tej pory nie jest jeszcze znana nawet przybliżona data premiery nowego serialu. Jeśli zaciekawił Was serial "1899", śledźcie koniecznie napływające informacje o powstającej produkcji!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×