"19+". 22-letnia Marcelina Ziętek nową partnerkę Piotra Żyły? Kim jest młoda aktorka seriali TVN?

Piotr Żyła lubi być w centrum zainteresowania. Jeszcze niedawno Internet żył dramą z jego byłą żoną i niecenzuralnymi wiadomościami w roli głównej, a teraz sieć huczy od plotek o nowej partnerce skoczka! Sprawdźcie, kim jest Marcelina Ziętek!

Multimedia

Jak donosi Pudelek, Piotr Żyła nie jest już singlem! 33-letni skoczek narciarski podobno spotyka się z o 11 lat młodszą partnerką, którą jest piękna Marcelina Ziętek!

Marcelina Ziętek jest doskonale znana widzom telewizji TVN, bowiem jest jedną z gwiazd paradokumentalnego serialu "19+", gdzie wciela się w postać Kai Jarosik. Wcześniej tę postać odgrywała w serialu "Szkoła".

Justyna Żyła znów w konflikcie z byłym mężem. "Każdy mój krok i Piotrka szkodzi dzieciom"Zobacz więcej

To do tej pory najpoważniejsze doświadczenia aktorskie atrakcyjnej 22-latki. Marcelina Ziętek swoich sił próbowała również w modelingu oraz konkursach piękności, co zaowocowało tytułami Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek.

Jak wam się podoba Marcelina Ziętek? Pasuje do Piotra Żyły?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zeus (gość)

    Wie po co ma dupę ☺😜 oraj Piotrek jak nowe pole 3x P codziennie

    08.08.2020 08:20
  • Ania (gość)

    Wstydu nie maja. Tyle ludzi jest w związkach i nie upubliczniają światu. Boga za nogi złapała z kasą. Nie jest lepsza od Justyny. Ten telefon w rękach i sesje zdjęciowe dowodzą że jest chora na punkcie pokazywania pupy. Go obchodzi jej dupa i nogi w lozku. Ciekawe czy Żyła miał czas żeby żonie i dzieciom takie przyjemności sprawiać jak tej młodej. Oszalał. Zarówno on jak i aktorka powinny dbać o dobry wizerunek. Niestety ośmieszyli się. Inni skoczkowie potrafią cenić i chronić rodzinę. Stoch i Kubacki pięknie spędzają wakacje z żonami. Żyła dał plamę.

    05.08.2020 08:06
  • Gosc (gość)

    Nikt nie spojrzalby na Zyle gdyby nie byl znany i z forsa ona i tak go zostawi

    03.08.2020 15:57
  • Gość (gość)

    Pranie brudów publicznie, to ohydne. Jak można potem przechodzić koło ludzi. Nie ma wstydu.

    03.08.2020 13:26
  • Patriota (gość)

    Jakie to wszystko głupie...

    03.08.2020 12:51
  • JJ (gość)

    Szkoda tylko, że ten cały artykuł to jedna wielka bujda. Redaktorzyna mierny nie miał o czym napisać więc wymyślił sobie sensację. Szkoda tylko, że za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które mogą zaszkodzić wizerunkowi osoby publicznej może bardzo szybko wylecieć z pracy...

    03.08.2020 08:06
  • Staś (gość)

    on ma brzydką, nieciekawa twarz, jest niskiego wzrostu, krotkie nózki, on w ogóle jest brzydal ale ma kasę hahaha

    03.08.2020 06:48
  • czopkizdup

    No nie. A co tu myśleć. To jest znowu ta 'masówka' czyli KOLEJNA próżna dziunia z potrzebą akceptacji przez cały świat internetowy, jako sens życia.

    Co inteligentny, świadomy człowiek może o takiej myśleć? No co?

    02.08.2020 14:33
  • felczer (gość)

    Czy jest choć trochę mądrzejsza od Justynki?

    02.08.2020 12:45
  • Ppp⁷ (gość)

    Piotrze,czy na pewno podoba Ci się takie trzepadelko U którego brak mózgu i umie tylko nogi rozkładać a aktorka z niej żadna.

    02.08.2020 08:41
  • dziewczyna jak dziewczyna (gość)

    Furore robia jej posladki

    01.08.2020 22:28
  • art (gość)

    Jak widzę kogoś pozującego w ten sposób z telefonem to niestety nie mam dobrej opinii na jego temat.

    01.08.2020 22:17
  • Alladyn (gość)

    Gowno to kogo obchodzi 🙂tania sensacja 😂

    01.08.2020 21:50
  • Antek (gość)

    Wszystko było by dobrze gdyby nie ten iphone, czyli jest szpanerką. SZPANERÓW nie cierpię.

    01.08.2020 21:50
  • Żyła skonczona (gość)

    Ale ta kobieta skończyła przynajmniej szkole a tamta musiała ciałem zarobić bo rozumem by nie dała rade

    01.08.2020 21:01
  • Adam (gość)

    Dupeczka niesamowita-nektar boży , właśnie dochodzę.

    01.08.2020 18:44
  • ESka (gość)

    Nienawiść niszczy przede wszystkim dzieci. Po co swoje żale rozgrywać w ten sposób? Pani Justyno, kierowanie się urażoną ambicją świadczy o tym, ze ma Pani w nosie dobro dziecka. Niech sobie ex-mąż układa zycie. Jego patrnerka jest sliczna, naturalna i miejmy nadzieję, że i charakter ma ok. Niech im się ułozy jak najlepiej. Wtedy i Wasza córka będzie miała dobrze. Życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego