"19+". Bohaterowie nowego serialu o najtrudniejszych scenach [WIDEO+ZDJĘCIA]

Na antenie TVN pojawił się nowy serial paradokumentalny opowiadający o nastolatkach wkraczających w dorosłość. Aktorzy "19+" zdradzili nam ,które sceny były dla nich najtrudniejsze.

Multimedia

TVN zaprasza na nowy serial paradokumentalny "19+", którego bohaterami są nastolatkowie wkraczający w dorosłość. Blog Melanii jest punktem scalającym historie wszystkich bohaterów.

Aktorzy "19+" zdradzili nam, które sceny były dla nich najtrudniejsze do zagrania.

Na pewno były to sceny z mężczyzną o 20 lat ode mnie starszym - powiedziała Małgorzata Heretyk czyli serialowa Melania.

Marcin Dąbrowski, czyli serialowy Oskar, przyznał, że najtrudniejsza była dla niego scena na wysokości, mimo że nie ma lęku wysokości.

Z czym musieli zmierzyć się pozostali aktorzy? Zobacz wideo:

CZYTAJ TAKŻE:
"19+". DLA KOGO JEST NOWY SERIAL PARADOKUMENTALNY? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"19+". KTO JEST KIM W NOWYM SERIALU TVN? POZNAJ BOHATERÓW! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • seksowitek (gość)

    kto chce oprawić sex z małgorzata heberyk

    23.11.2018 14:56
  • Ja (gość)

    Mela to najbardziej irytująca i denerwująca osoba w tym serialu

    11.04.2018 13:05
  • Mamuśka 33+ (gość)

    Rewelacja oby trwało jak długo się da

    01.12.2017 00:15
  • Magdusia (gość)

    jestem fanką 19+

    17.11.2017 21:11
  • Magdusia (gość)

    19+ to mój najulubieńszy serial najbardziej lubię Oskara i Elę ale wsumie to wszystkich uwielbiam

    17.11.2017 21:10
  • Nadpobudliwa (gość)

    Ogladam serial 19+ i nawet go bardzo lubie tylko zeby nie ta zwariowana dziewucha Melka to dziewuszysko wlazi z buciorami w cudze zycie --- wszedzie jej pelno jest takim dyktatorem obrzydliwe jest to jak postepuje z przyjaciulmi przecierz oni sa dorosli i kazdy z nich ma swoje zycie a ona wlazi wszedzie. Niewiem dlaczego zadne z tej paczki jeszcze jej nie powiedzial gdzie jej miejsce. Powinna sie raczej zajac wlasnym zyciem. A nie wtracec sie w cudze. Ta Melka to nie ciekawa osoba. Mysle ze powinno sie ja wymienic na bardziej spokojna i inteligientna dziewczyne.

    06.10.2017 17:25
  • Gaska Balbinka (gość)

    Ogladam ten wasz serial i ogolnie to mi sie podoba--- bardziej fajnie by sie ogladalo gdyby nie ta walnieta Melka -- Boze skad wyscie wytrzasneli ta dziewczyne, toc to jakies nakrecone dziewuszysko nieda sie jej spokojnie ogladac wszedzie wlazi z buciorami we wszystko sie wtraca chce karzdym zadzic taka dyktatorka nie wiem jak ci wszyscy z nia wytrzymuja i nikt z jej calej paczki jeszcze nie przywolal jej do porzadku i nie pokazal gdzie jej miejsce. Przepraszam ale ta dziewucha to nie moj klimat.Mysle ze powinniscie ja troche przytemperowac albo poprostu wymienic na jakas spokojniejsza i kulturalna dziewczyne.

    06.10.2017 04:51
  • Karolina (gość)

    Bardzo lubię Melę, Lucy, Lenę, Jolę i Kasię !!!!!!! Kocham cię Mike!!!!😍😍😍

    30.06.2017 13:35
  • Paulina (gość)

    19+TO NAJLEPSZY SERIAL NA ŚWIECIE.Jestem waszą fanką .

    19.06.2017 17:02
  • Artur wolanin (gość)

    bardzo lubie sebastiana koegow na osiedlu

    13.06.2017 11:12
  • Sandra Pankanin (gość)

    Ja bardzo lubie lucy,mele i lene tylko szkoda że lucy nie jest tak naprawde z arkiem tylko w serialu 😔.

    13.05.2017 20:48
  • Zuzka (gość)

    Zakochałam sie w oski

    09.05.2017 21:27
  • Wow (gość)

    Noi doczekaliśmy się ślub Arka i Lucy.... <3

    05.05.2017 23:39
  • Martyna (gość)

    Kocham Cię melcia kochana jesteś ❤❤❤

    03.05.2017 17:45
  • Alicja (gość)

    Oskar kocham cię❗❗❗To znaczy Marcin♥♥♥

    28.04.2017 17:13
  • Lucy (gość)

    Ja najbardziej lubię Lucy I Arka

    22.04.2017 20:48
  • Zajebiste to jest oglądałam 115 odcinków (gość)

    Zakochałam się w oskarze 😘😘🌹🌹

    20.04.2017 17:03
  • Zajebiste to jest oglądałam 115 odcinków (gość)

    Milena 💛lubie ten serial

    20.04.2017 17:02
  • Oliwia (gość)

    Chciałabym żebe wszyscy bochaterowie przyjechali do Dukli do mojej szkoły podstawowej

    26.03.2017 20:07
  • Oliwia (gość)

    19+ to najlepszy serial nie przegapiłam ani jednego odcinka. Najlepszy serial na świecie . Jestem fanką 19+

    26.03.2017 20:05
NowszeStarsze