"19+". Koronawirus będzie motywem przewodnim w nowym sezonie! Mela i Kacper zdradzili kilka szczegółów

Jednym z ważnych wątków nowego sezonu "19+" będzie pandemia koronawirusa! Jak bohaterowie serialu zareagują na kryzysową sytuację? Sprawdź, co nam zdradzili!

Multimedia

Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na życie ludzi na całym świecie i pokrzyżowała plany wielu osób, w tym filmowców. Teraz twórcy popularnych produkcji będą chcieli jakoś odnieść się do otaczającej nas rzeczywistości.

Zuza z serialu TVN jest w ciąży! Zobacz więcej

Wiemy już, że pandemia koronawirusa będzie jednym w wątków w serialu "Na dobre i na złe", a teraz dowiadujemy się, że doświadczenia związane z epidemią zostaną także przedstawione z zupełnie innej perspektywy w serialu "19+".

Małgorzata Heretyk i Wiktor Duda, czyli serialowi Mela i Kacper, opowiedzieli w mediach społecznościowych o tym, co wydarzy się w nowych odcinkach. Bohaterowie serialu będą bardzo różnie reagować na wybuch pandemii, jedni będą umierać ze strachu, a inni będą negować zagrożenie.

W nowym sezonie "19+" będziemy mogli zatem zobaczyć, jak obecna pandemia wpływa na młodych ludzi i jak próbują oni sobie z nią radzić. A wszystko to będzie okraszone specyficznym poczuciem humoru, do której przyzwyczaili nas bohaterowie młodzieżowego serialu TVN.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×