"19+". Marcelina Ziętek i Justyna Żyła spotkają się w sądzie? Ukochana Piotra Żyły pozwała jego byłą żonę?

Marcelina Ziętek i Justyna Żyła spotkają się w sądzie? Wszystko na to wskazuje! Jeden z magazynów plotkarskich donosi, że obecna partnerka Piotra Żyły pozwała jego byłą żonę. Dlaczego? Chodzi o groźby karalne.

Multimedia

Marcelina Ziętek i Justyna Żyła spotkają się w sądzie?

Marcelina Ziętek, obecna partnerka skoczka narciarskiego Piotra Żyły chce walczyć z hejtem. Jak donosi magazyn "Party" aktorka pozwała już Justynę Żyłę, oskarżając ją o groźby karalne. Była małżonka skoczka miała grozić jej śmiercią w SMS-ach, które zostały upublicznione w lipcu 2020 r. Żyła tłumaczyła wtedy, że "napisała je w emocjach".

Taki obrałam sobie cel i choćby nie wiem co, to zabiję krwę. Nie będzie szmta moich dzieci dotykała. I mówię ci całkiem poważnie, możesz to traktować jako groźbę, która oczywiście wedle polskiego prawa jest karalna i możesz to zgłosić na policję, ale powtarzam, zabiję s*kę! - miała napisać w wiadomości tekstowej do byłego męża Justyna Żyła.

Marcelina Ziętek wzruszona triumfem Piotra Żyły! Reakcja ukochanej skoczka jest rozbrajająca!Zobacz więcej

Magazyn "Party" podaje, że kilka tygodni temu odbyła się pierwsza rozprawa.

Pierwsza rozprawa odbyła się w lutym. Teraz obie strony czekają na drugą, na której być może zapadnie wyrok. Za "groźby karalne" można dostać grzywnę, karę ograniczenia wolności lub do dwóch lat więzienia - podaje "Party".

Justyna Żyła nie skomentowała na razie tych doniesień.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Joanka (gość)

    Jaki Piter jest każdy widzi, i trzeba wznieść się na wyżyny intekektu,aby go zaakceptować,a ja go akceptuję,taki jest i już,grunt,że ma parę w nogach i skacze ratując naszym tyłki

    15.03.2021 18:20
  • Nasz miszcz (gość)

    A piter na to jak to piter, z intelektualną głębią, hee hee hehehe hee heee hehehe.

    15.03.2021 14:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×