"19+". Marcelina Ziętek w końcu pokazała wspólne zdjęcie z Piotrem Żyłą? Jest jedno ALE...

Za nami Walentynki. To doskonały dzień, aby pochwalić się swoją drugą połówką w mediach społecznościowych, co uczyniło wielu celebrytów. W trend wpisała się także Marcelina Ziętek! Młoda gwiazda w końcu pokazała wspólne zdjęcie z Piotrem Żyłą?

Multimedia

Marcelina Ziętek to jedna z gwiazd tvnowskiego serialu "19+", jednak do tej pory o młodej aktorce mówiło się bardziej w kontekście... jej domniemanego związku z Piotrem Żyłą!

Sama Ziętek nie komentuje swojej relacji ze skoczkiem, ale w końcu postanowiła pochwalić się wspólnym zdjęciem z ukochanym! Ci, którzy liczyli na zdjęcie z Piotrem Żyłą w pełnej krasie zapewne srogo się zawiodą, bowiem celebrytka nie tylko przerobiła fotkę odpowiednimi filtrami, ale też... zasłoniła twarz wybranka jej serca!

Dziewczyna Piotra Żyły pozuje odziana jedynie w skąpą halkę! Rozpaliła zmysły niejednego internauty! Zobacz więcej

Mimo wszystko Internauci i tak mocno kibicują parze! Pod zdjęciem czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

Zakochańce 😍🔥

Dużo miłości i radości ❤️

Do twarzy Ci z różami i miłością 😍❤️

Dużo uśmiechu w ten dzień ❤️❤️

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Chłopie, przejrzyj na oczy, ona Cię oskubie z twojej kasy i pójdzie w siną dal. Skup się lepiej na swoich dzieciach. A tak w ogóle najwyższy czas z przedszkolaka przejść do starszaka.

    01.03.2021 08:50
  • Aga (gość)

    Chłopie, przejrzyj na oczy, ona Cię oskubie z twojej kasy i pójdzie w siną dal. Skup się lepiej na swoich dzieciach. A tak w ogóle najwyższy czas z przedszkolaka przejść do starszaka.

    01.03.2021 08:50
  • Gosc (gość)

    Ale zazdrościcie dziewczynie urody Boże skąd tyle złości w Was ludzie?!

    19.02.2021 07:55
  • Bobek (gość)

    D.pa poleciała na kasę i sławę, którą zapewni jej biedny naiwny Piotruś. Przynajmniej se chłop poużywa jak należy. Taka trochę nieładna ale przynajmniej figurę ma dziewczynka jak należy. Głupi jest, ale chyba nie liczy, że to miłość aż po grób ?

    17.02.2021 22:17
  • Aligator (gość)

    Szybki ślub jeszcze szybszy rozwód...;))))

    17.02.2021 21:43
  • Pęka (gość)

    Żenada, młoda dziewczyna, szukająca sławy u boku Żyły! 🤡Ten Piotr ma pecha z kobietami, jedna lepsza od drugiej! Dobrze, że chociaż w skokach mu idzie....

    17.02.2021 19:57
  • Ja (gość)

    Ładna miska jeśc nie daje niech Piotrek da sobie spokój puści go z torbami liczy się kasa

    17.02.2021 18:11
  • Raf (gość)

    Ta lala zamiast smartfonem to może dupa czaskac zdiecia .

    17.02.2021 15:28
  • Ruda (gość)

    Co ta dziewczyna sobą reprezentuje oprucz tyłka a oczy mówią zostaniesz przy mnie goły jak święty turecki istna pijawka a on glu.... jak but.

    17.02.2021 14:05
  • Ania (gość)

    Mlodzi i Piekni! Szczescia i Milosci! ❤❤❤

    17.02.2021 13:32
  • Tosia (gość)

    Żenada. Ta dziewczyna częściej pokazuje tyłek niż swoją bardzo pospolitą twarz. Łatwo jest kochać brzydkiego i głupkowatego faceta, gdy ma kasiorę i sławę , ale przed laty gdy nie miał nic to ta nielubiana i krytykowana żona z nim była. Pamiętam jak go broniła gdy ludzie po nim jechali ...słowem tacy fani jaki idol . Grupa żałosnej adoracji wielkiej głupoty i niesprawiedliwości.

    17.02.2021 11:53
  • Aktor (gość)

    Ten Piotrek to ma pecha najpierw żona brzydka i głupia a teraz jakaś małolata Żiętek lekko psychiczna

    17.02.2021 08:34
  • Wujek Dobra Rada (gość)

    Ta panienka to nic specjalnego . Lepiej trzymać się od niej z daleka !!!! Coś nie ma Żyła szczęścia do kobiet !!!! Szkoda

    17.02.2021 00:28
  • Kibic (gość)

    To nie Żyła za dużo włosów 😂😂

    17.02.2021 00:25
  • Pkt G (gość)

    Widać, że stanowią dobraną parę intelektualistów, piter sie smieje a ona sie nie dziwi. Cudaczna para, pustki i półgłówka.

    16.02.2021 16:59
  • Gość (gość)

    Nic ciekawego ta Marcelina.

    16.02.2021 12:42
  • INA (gość)

    żałosna kobieta bez wdzięku i urody wymalowana pusta lala, chce zaistnieć przy znanym sportowcu

    16.02.2021 12:38
  • BLA!

    Dziewucha prosta jak konstrukcja cepa, przecietnej urody , probuje sie wybic na popularnosci znanego skoczka :))

    16.02.2021 12:22
  • xxxx (gość)

    Manipulacja tej Pani o uwagę i więcej followersów na IG...

    16.02.2021 11:02
  • Macelina (gość)

    Wredoty

    16.02.2021 08:08
NowszeStarsze