"19+". Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków! Adrian zostawi dziewczynę, gdy okaże się, że Zuza jest w ciąży?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu 19+! Twórcy produkcji wrócili na plan zdjęciowy w Krakowie. Dzięki temu już jesienią zadebiutują nowe odcinki programu, a fani będą mogli śledzić najnowsze przygody i perypetie ulubionych bohaterów!

Multimedia

Jak zapowiada się jesienny sezon 19+? To będzie prawdziwy rollercoaster emocjonalny! Czy Iwona i Irek, ulubiona para fanów serialu, mają jeszcze szansę? Iwona coraz bardziej zakochuje się w starszym, przystojnym lekarzu, a Irek odreagowuje rozstanie. Czy przyjaciele uratują Irka, który uważa, że rozsypuje się całe jego życie?

Zuza zakochana do szaleństwa w Adrianie podstępem zdobyła jego miłość. Czy Adrian jej wybaczy, gdy prawda wyjdzie na jaw? Czy zostawi dziewczynę, gdy okaże się, że Zuza jest w ciąży?

Zuza z serialu TVN jest w ciąży! Zobacz więcej

OGLĄDAJ premiery seriali i programów TVN bez reklam w ofercie player+

Tej jesieni oprócz radosnych chwil i miłosnych perypetii bohaterów czekają dramatyczne chwile i trudne pożegnania. Kogo zabraknie w ekipie przyjaciół? Czy odwieczne rywalki, Iwona i Mela, stawią wspólnie czoła przeciwnościom losu? To wszystko i więcej już we wrześniu na antenie Siódemki.

Za produkcję programu odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Marcin Głowacki, Anna Kowalska-Deptuła, Agnieszka Wróblewska-Łuczak, Dorota Nowakowska i Jan Siekierski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×