"1983". Co polski serial Netflixa ma wspólnego z bajkami Disneya? Maciej Musiał i Michalina Olszańska wyjaśniają śpiewająco! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami światowa premiera pierwszego polskiego serialu Netflixa pt. "1983". Jakiś czas temu, redakcja serwisu Telemagazyn.pl miała okazję porozmawiać z odtwórcami głównych ról. Czego widzowie mogą się spodziewać po "1983"? Co polski serial Netflixa ma wspólnego z bajkami Disneya? Maciej Musiał i Michalina Olszańska wyjaśnili nam to śpiewająco!

Multimedia

"1983", czyli pierwszy polski serial Netflixa jest już dostępny. To opowieść o alternatywnej historii Polski, gdzie komunizm nie upadł, a nasz kraj stał się potęgą polityczną, gospodarczą i militarną. W rolach głównych możemy oglądać Macieja Musiała i Michalinę Olszańską. Redakcja serwisu Telemagazyn.pl miała możliwość spotkać się z młodymi aktorami i porozmawiać o wyczekiwanej w naszym kraju produkcji streamingowego giganta.

"1983". Miała być serialowa bomba i rewolucja, a jest niewypał... Zobacz więcej

Jaki jest polski serial Netflixa? Maciej Musiał w rozmowie z nami stwierdził, że "1983" trzyma w napięciu. -Myślę, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Są wątki kryminalne, są wątki miłosne. - zachęcał do oglądania młody aktor. Michalina Olszańska przyznała, że uwielbia antyutopię. -To jest tag, który mnie osobiści by zaciekawił, chociaż to jest nie jedyne określenie, jakim można ten serial nazwać.

Pierwszy polski serial Netflixa to thriller konspiracyjny, wielowątkowa opowieść łącząca w sobie różne gatunki. Wątek kryminalny przeplata się z historią miłosną i opowieścią o poszukiwaniu prawdy — a to wszystko na tle międzynarodowego spisku w pełnym tajemnic świecie, w którym to Polska zdaje się rozdawać karty. Lata po ataku terrorystycznym z tytułowego 1983 roku, student prawa i oficer śledczy odkrywają spisek, przez który Polska stała się krajem policyjnym, a żelazna kurtyna nie upadła. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

Byliśmy na planie nowego serialu Netflixa! To pierwszy polski serial światowej klasy? [RELACJA Z PLANU+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oprócz Macieja Musiała i Michaliny Olszańskiej, w serialu "1983" występują: Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus oraz Ewa Błaszczyk.

Co polski serial Netflixa ma wspólnego z bajkami Disneya? Maciej Musiał i Michalina Olszańska wyjaśnili nam to śpiewająco! Zobaczcie nasz wywiad!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×