"1983". Drugi sezon jednak nie powstanie? Maciej Musiał nic nie wie o kontynuacji polskiego serialu Netflixa!

"1983" to pierwszy polski serial oryginalny Netflixa. Scenarzysta serialu jakiś czas temu potwierdził, że trwają prace nad 2. sezonem, ale Maciej Musiał, który był jednym z producentów serialu nic o tym nie wie. Czy Netflix na dobre zrezygnował z realizacji 2. sezonu "1983"?

Multimedia

Joshua Long, showrunner i scenarzysta serialu "1983" w trakcie festiwalu ConFiction w Krakowie ujawnił, że trwają prace na scenariuszem do 2. sezonu serialu z Maciejem Musiałem w roli głównej. Informacja ta zelektryzowała polskich widzów i media, bo kontynuacja serialu nie była pewna. Pierwszy sezon polskiej produkcji Netflixa wzbudził bowiem mieszane uczucia. Serial, który na papierze zapowiadał się imponująco okazał się jednak niewypałem. Krytycy oceniający "1983" zwracali przede wszystkim uwagę na marny scenariusz.

Serial "1983" mógł być wielkim hitem, ale finalnie okazał się nieciekawą, nudną i pozbawioną polotu propozycją, która w tradycyjnej telewizji przegrałaby walkę o widza z najgorszymi produkcjami TVP, Polsatu czy TVN - ocenił Krzysztof Połaski z Telemagazyn.pl.

"1983". Miała być serialowa bomba i rewolucja, a jest niewypał... Zobacz więcej

Drugi sezon "1983" jednak nie powstanie?

Netflix na razie nie potwierdził, że trwają prace nad kontynuacją "1983". Nawet Maciej Musiał, który był jednym z producentów serialu nic o tym nie wie.

Wszystko owiane jest tajemnicą - przyznał młody aktor.

Aktor w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl skomentował również informacje dotyczące zerwania przez Netflix współpracy z Agnieszką Holland, która była jedną z reżyserek serialu "1983". Jaka jest prawda? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×