"1983". Maciej Musiał, Filip Gurłacz i Michalina Olszańska na pierwszym zdjęciu z planu polskiego serialu Netflixa! Kiedy koniec zdjęć?

Pierwszy polski serial Netflixa pt. "1983" owiany jest tajemnicą. O produkcji wciąż wiadomo niewiele, ale jeden z aktorów pochwalił się ostatnio w mediach społecznościowych zdjęciem z planu. Z opisu pod fotografią wynika, że koniec zdjęć do serialu Agnieszki Holland już niebawem!

Multimedia

"1983" to tytuł pierwszej polskiej produkcji Netflixa. Reżyserkami ośmioodcinkowego serialu są nominowana do Oscara® Agnieszka Holland, Kasia Adamik oraz Olga Chajdas i Agnieszka Smoczyńska. W głównych rolach zobaczymy Roberta Więckiewicza w roli skompromitowanego oficera śledczego i Macieja Musiała jako pełnego ideałów studenta prawa. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się także Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Mirosław Zbrojewicz, Ewa Błaszczyk, Wojciech Kalarus, Edyta Olszówka oraz Agnieszka Żulewska i Filip Gurłacz, który pochwalił się ostatnio w mediach społecznościowych zdjęciem z planu "1983".

Ekipa sztosik! Powoli dobiega końca praca nad produkcją dla Netflixa. A szkoda, bo z Nimi jakoś tak fajnie - podpisał fotografię młody aktor znany m.in. z serialu "Lekarze na start".

Znamy szczegóły pierwszego polskiego serialu Netflix! Kto reżyseruje? Kto w obsadzie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak wynika z opisu zdjęcia do "1983" dobiegają końca. Według zapowiedzi światowa premiera "1983" planowana jest jeszcze w 2018 roku.

Pomysłodawcą, twórcą i autorem scenariusza serialu jest Joshua Long. Za produkcję odpowiadają firmy The Kennedy/Marshall Company i The House Media Company. Producentami wykonawczymi serialu są Frank Marshall (Jurrasic World, Jason Bourne) i Robert Zotnowski (House of Cards) ze studia produkcyjnego The Kennedy/Marshall Company, a także polski producent Andrzej Besztak (House Media) oraz Joshua Long, Maciej Musiał i Agnieszka Holland.

Autorami zdjęć są Tomasz Naumiuk i Arkadiusz Tomiak. Za scenografię odpowiada Anna Anosowicz, a za kostiumy - Katarzyna Lewińska. Muzykę do serialu skomponował Antoni Komasa-Łazarkiewicz. Zdjęcia do 1983 kręcone są w Warszawie, Wrocławiu, Lublinie oraz na Śląsku.

Komentarze

Skomentuj
  • Pati (gość)

    Kocham cię kochanie moje mocno kotku mój

    30.05.2018 20:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×