"1983". Maciej Musiał na liście 30 wpływowych młodych gwiazd w Europie!

Dzień po 24. urodzinach, Maciej Musiał został umieszczony na liście Forbes'a - "30under30 Europe". To zestawienie najbardziej wpływowych młodych gwiazd w Europie. Jak na to wyróżnienie zareagował polski aktor?

Multimedia

Maciej Musiał znalazł się na sporządzonej przez Forbes'a liście "30under30 Europe" w kategorii "rozrywka"! Pojawiły się na niej nazwiska 30 europejskich gwiazd poniżej 30. roku życia, które już mocno zapisały się na kartach historii, i które mają potencjał na jeszcze więcej. Oprócz Musiała są tam głównie artyści z Wielkiej Brytanii, m.in. aktorzy Tom Holland i Letitia Wright czy wokalista Mura Masa.

Polak w obsadzie! Zostanie gwiazdą Netflixa? [OBSADA, DATA PREMIERY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Lista Forbes'a ukazała się dzień po 24. urodzinach Musiała. Aktor skomentował to w mediach społecznościowych tłumacząc, co sprawiło, że został umieszczony na "30under30". Opisał tym samym historię związaną z powstaniem serialu "1983", który miał swoją premierę pod koniec 2018 roku jako pierwsza polska produkcja platformy Netflix:

Mając 18 lat poleciałem pierwszy raz do Los Angeles, gdzie zderzyłem się ze ścianą hermetycznego środowiska filmowego. Wróciłem do Polski i pomyślałem - dobra, zrobię to sam. Razem z przyjacielem wpadliśmy na pomysł serialu, który wspólnie rozwijaliśmy. Ostatecznie wyprodukowaliśmy go i sprzedaliśmy Netflixowi. Cały proces trwał 4 lata i był pełen trudnych momentów. Słyszeliśmy w Polsce, że nic nie znaczymy, nic nie umiemy i że nie mamy szans. Dziś "1983" można oglądać w ponad 190 krajach na całym świecie.

Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski. A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy - tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży.

Przypomnijmy, że Maciej Musiał wciąż gra w serialu "Rodzinka.pl", dzięki któremu poznała go cała Polska. Współprowadzi też program "The Voice of Poland". Został także zaangażowany do serialu "Wiedźmin", w którym wcieli się w postać Sir Lazlo. Co dalej? Jesteśmy bardzo ciekawi!

Pierwszy polski serial Netfliksa doczeka się drugiego sezonu? Prace mają ruszyć w marcu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×