"1983". Naga ciężarna Michalina Olszańska na okładce "Playboya"! Odważny ruch magazynu?

Michalina Olszańska to jedna z tych polskich aktorek, która absolutnie nie wstydzi się swojego ciała i w wielu produkcjach już miała okazję zaprezentować się bez ubrań. Teraz gwiazda serialu Netflix "1983", która jest w ciąży, zaprezentowała się w obiektywie fotografów magazynu "Playboy"!

Multimedia

MICHALINA OLSZAŃSKA NAGO

Michalina Olszańska, a właściwie już Michalina Olszańska-Rozbicka, ponieważ aktorka wzięła ślub, nigdy nie miała problemów z nagością, o czym wielokrotnie mówiła w wielu wywiadach. Nic więc dziwnego, że w końcu pojawiła się na okładce "Playboya", ale chyba nikt nie spodziewał, że zrobi to będąc w ciąży!

Dla polskiego "Playboya" to również przełom, który związany jest z nową redaktor naczelną. Po raz pierwszy redakcją polskiego "Playboya" kieruje kobieta, czyli 27-letnia Anna Mierzejewska, która chce, aby magazyn ewoluował i poszedł w trochę inną stronę niż dotychczasowy kurs.

Renata Kaczoruk pokazuje pupę na okładce i mówi, czym dla niej jest feminizm!Zobacz więcej

Czy jej się to uda? Są na to spore szansa, a sesja zdjęciowa Michaliny Olszańskiej-Rozbickiej to na pewno doskonały pomysł na początek.

Przypomnijmy, że Michalina Olszańska to gwiazda wielu filmów i seriali. Poza serialem Netflix "1983" mogliśmy ją oglądać m.in. w serialu "Barwy szczęścia", filmach "Córki dancingu", "Anatomia zła", "Matylda" czy "Ja, Olga Hepnarova". Już wkrótce będzie można oglądać ją w nowym filmie Agnieszki Holland pt. "Obywatel Jones" oraz na swoją premierę czeka film "Mam na imię Sara",m gdzie Olszańskiej partneruje Eryk Lubos.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Johnny Spermione (gość)

  Nie ma się czym podniecać, Nichal Janiak.Trzep kapucyna do czegoś innego...

  22.08.2021 10:12
 • Michal janiak (gość)

  Michalina olszanska z wygladu ach to jest bardzo ladna dziewczyna a ja ta aktorke znam z serialu barw szczescia co grala chyba oliwie albo justyne niepamietam i tej michalinie olszanskiej jak jest jej ladnie z grzywka prosto na cale czolo

  10.03.2020 13:04
 • Nichal janiak (gość)

  Tej michalinie olszanskiej jak jest jej ladnie z ta grzywka prosto na cale czolo

  10.03.2020 12:53
 • Guma do żucia (gość)

  nie podoba mi się.

  23.06.2019 13:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×