"1983". Więckiewicz, Musiał, Olszańska, Kaczoruk i Zawierucha na premierze pierwszego polskiego serialu Netflix! [ZDJĘCIA]

15 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta premiera pierwszego polskiego serialu Netflix pt. "1983". Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy produkcji oraz zaproszeni gości. Zobaczcie, kto zjawił się na premierze serialu "1983"!

Multimedia

SERIAL NETFLIX "1983" - PREMIERA

Na uroczystej premierze serialu "1983" naturalnie nie mogło zabraknąć gwiazd produkcji Netflix. Robert Więckiewicz, Michalina Olszańska oraz Maciej Musiał - to właśnie na nich skupiła się uwaga fotoreporterów.

Ponadto na premierze pojawili się również m.in. Rafał Maćkowiak, Marcin Bosak, Maria Dębska, Kamila Kamińska, Łukasz Palkowski, Julian Świeżewski, Anna Czartoryska-Niemczycka, Rafał Zawierucha, Mirosław Zbrojewicz oraz Renata Kaczoruk.

Byliśmy na planie nowego serialu Netflixa! To pierwszy polski serial światowej klasy? [RELACJA Z PLANU+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"1983" - O CZYM JEST SERIAL?

Pierwszy polski serial Netflix rozgrywa się w czasach zimnej wojny. Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Dwadzieścia lat później zimna wojna wciąż trwa w najlepsze. Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce.

Teraz, w 2003 roku, po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie jej obywateli, ale odmieni losy całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

Premiera serialu "1983" już 30 listopada na Netflix!

Zobacz galerię

"1983" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • fessta (gość)

    Jakoś tak koszernie się zapowiada...

    16.11.2018 20:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×