2. edycję "Project Runway" wygrał Michał!

Drugą edycję "Project Runway" wygrał 19-letni Michał Zieliński.

Multimedia

Nadszedł czas na finał "Project Runway". W ostatnim odcinku programu finaliści mieli okazję zaprezentować własną kolekcję. W pokazie każdego projektanta wzięło udział dziewięć modelek oraz gwiazdy: Michał Szpak, Mateusz Maga i Madox. W ocenie pracy finalistów jurorom pomagała supermodelka Karolina Kurkova.

Ania jako pierwsza zaprezentowała swoją kolekcję, którą nazwała "Express Yourself". Jurorom bardzo spodobały się projekty Ani, a najbardziej przypadła im do gustu sukienka z lateksu zaprojektowana dzień przed pokazem. Karolina Kurkova była gotowa założyć ją od razu.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA KURKOVA GOŚCIEM SPECJALNYM FINAŁU "PROJECT RUNWAY" [WIDEO+ZDJĘCIA] "PROJECT RUNWAY" 20.05.2015, FINAŁ CZ. 1. CO SIĘ WYDARZYŁO?

Drugi pokaz należał do Patryka, który w swojej kolekcji inspirował się bakteriami widzianymi pod mikroskopem. - Twoja kolekcja była spektakularna, taka bez wysiłku - oceniła Anja. Marcin Tyszka przyznał, że bardzo chciałby zrobić sesję takiej kolekcji ubrań. Karolina Kurkova skupiła się na detalach. Modelce imponowała ilość pracy, którą Patryk włożył w szczegóły projektów.

Ostatni pokaz należał do Michała. Finalista inspirował się wyglądem kobiety z Atlantydy. - Wszystko jest świetnie wykonane, wręcz niewiarygodnie - przyznała Karolina Kurkova. Joanna Przetakiewicz oceniła, że ta kolekcja jest perfekcyjna

W trakcie narady jurorzy zgodnie przyznali, że spośród trzech finałowych kolekcji najgorsza należała do Ani.

2. edycję "Project Runway" wygrał Michał!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×