2. sezon "Largo" na CBS Drama od 22 grudnia

Nowy Jork, miasto marzeń, które nigdy nie śpi. Amerykański sen dla niektórych okazuje się jednak najczarniejszym z koszmarów. Spadając z tarasu własnego wieżowca w tajemniczych okolicznościach ginie Nerio Winch, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, właściciel finansowego imperium. Tak zaczyna się najniebezpieczniejsza i zarazem najciekawsza przygoda w życiu Largo, jego jedynego spadkobiercy.

Multimedia

Emisja drugiego sezonu serialu „Largo” od 22 grudnia w dni powszednie o 23:00 na CBS Drama.

Largo (Paolo Seganti, Od kołyski aż po grób) to 26-letni ujmujący i przystojny mężczyzna, współczesny bohater akcji, który przełamuje wszelkie stereotypy. Nerio Winch był jego ojcem, mężczyzn nie łączyła jednak silna więź. Przewrotny los sprawia, że Largo, który nie ma doświadczenia w prowadzeniu firmy, jako jedyny spadkobierca, staje na czele finansowego giganta. Imperium Group W. to wielka pokusa – niektórzy spośród członków tajemnego, istniejącego od wieków stowarzyszenia biznesmenów, polityków i przywódców wojskowych, mogą posunąć się naprawdę daleko, by przejąć nad nim kontrolę. Walka toczy się o niewyobrażalne sumy.

W jednym z odcinków 2. sezonu Largo i Joy będą się cieszyć swoim towarzystwem, kiedy nagle do Joy zadzwoni jej były mąż David, mówiąc że ma duże kłopoty. Largo będzie chciał ją wesprzeć, dlatego też na pomoc mężczyźnie wspólnie polecą firmowym samolotem. Na miejscu, w Lexington w stanie Dakota, okaże się, że został on zaatakowany przez dwóch uzbrojonych mężczyzn. Parze udaje się uratować Davida i zapobiec jego porwaniu, ale niestety powody ataku pozostaną im nieznane - mężczyzna ucieknie, niczego nie wyjawiając.

Później nie będzie wcale spokojniej. Largo zostanie ukąszony przez jadowitego węża, na szczęście po krótkiej wizycie w szpitalu dojdzie do siebie. Otrzyma jednak informację, że kolejny zamach na jego życie może być skuteczniejszy. W czasie Bożego Narodzenia Largo otworzy wielką paczkę stojącą przed jego apartamentem i zostanie zaatakowany przez uzbrojonych świętych Mikołajów.

2. sezon serialu „Largo” od 22 grudnia w dni powszednie o 23:00 na CBS Drama. Powtórki następnego dnia o 9:00 i 16:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×