2. sezon serialu "Largo" od 10 czerwca na CBS Action

Serial "Largo" powstał na podstawie światowego bestsellera – serii komiksów "Largo Winch" autorstwa Jeana Van Hamme’go. Premierowe odcinki 2. sezonu będzie można oglądać od 10 czerwca w CBS Action.

Multimedia

"Largo" to przede wszystkim zawiła fabuła pełna kryminalnych zagadek, trudnych do rozwikłania zbrodni i nielegalnych układów. W 2. sezonie serialu Electra Dane, odpowiadająca za pion rozrywki w Grupie W, przedstawi zarządowi grę o nazwie „Psycho zabójca” ukazującą wirtualną rzeczywistość. Gra, która ma być wprowadzona do sprzedaży na Boże Narodzenie, pozwala użytkownikowi wcielić się w rolę mordercy i nękać swoje ofiary. Largo, który lubi wszelkie nowinki techniczne, jest zaniepokojony poziomem przemocy w grze. Jeszcze tego samego wieczoru Elektra zostaje zaatakowana w ten sam sposób jak w grze „Psycho zabójcy”.

W jednym z kolejnych odcinków Largo i Joy będą się cieszyć swoim towarzystwem. Podczas tego spotkania do Joy zadzwoni jej były mąż David i poinformuje ją, że ma duże kłopoty i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Largo będzie chciał ją wesprzeć, dlatego też na pomoc mężczyźnie para poleci firmowym samolotem. Na miejscu, w Lexington w stanie Dakota, okaże się, że został on zaatakowany przez dwóch uzbrojonych mężczyzn. Parze udaje się uratować Davida i zapobiec jego porwaniu, niestety nie dowiadują się, czemu ktoś na niego napadł –ucieka, niczego nie wyjawiając.

W kolejnych odcinkach nie będzie spokojniej. Largo zostanie ukąszony przez jadowitego węża, na szczęście po krótkiej wizycie w szpitalu dojdzie do siebie. Otrzyma jednak informację, że kolejny zamach na jego życie może być groźniejszy. W czasie Bożego Narodzenia Largo otworzy wielką paczkę stojącą przed jego apartamentem i zostanie zaatakowany przez uzbrojonych świętych Mikołajów. Czy bohaterowi uda się mimo wszystko przetrwać i jednocześnie zapanować nad wielką firmą, którą odziedziczył? Odpowiedź na te pytania już w czerwcu na CBS Action!

Sezon 2. "Largo" na CBS Action od 10 czerwca w dni powszednie o 23:00, powtórki następnego dnia o 10:00 i 18:00, w niedziele maraton od 00:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×