"20 lat Jamiego Olivera". Wzloty i upadki jednego z najsłynniejszych kucharzy! Zobacz, jak wygląda jego życie od kuchni!

20 lat temu Jamie Oliver pojawił na ekranach naszych telewizorów z kulinarną serią "Nagi Szef". W jubileuszowym dokumencie Jamie odkrywa się przed widzami w szczerej rozmowie i mówi o tym, co go motywuje oraz zdradza swoje plany na przyszłość. Zobacz, jak wygląda życie najsłynniejszego szefa kuchni... "od kuchni"!

Multimedia

"20 lat Jamiego Olivera" - premiera w środę, 16.10.2019 r. o godz. 21:00 na kanale Kuchnia+! - sprawdź program tv

Minęło 20 lat odkąd Jamie Oliver pojawił na ekranach naszych telewizorów z kulinarną serią "Nagi Szef" i od tego czasu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych szefów kuchni na świecie. Teraz Jamie po raz pierwszy zaprasza kamery do swojego domu, aby pokazać widzom, jak jego życie wygląda „od kuchni” oraz co uczyniło go takim, jakim jest dzisiaj.

Damian Kordas i Jagna Niedzielska poszukują doskonałych smaków! Kiedy premiera programu?Zobacz więcej

Ten wyjątkowy dokument przedstawia wzloty i upadki dwóch dekad Jamiego będącego na celowniku opinii publicznej, a także celebruje wpływ kucharza na sposób, w jaki naród je. Jamie odkrywa się przed widzami w szczerej rozmowie, mówi o tym, co go motywuje oraz zdradza swoje plany na przyszłość.

Produkcje o gotowaniu, czyli filmy o kucharzach i seriale z kuchnią w tle [GALERIA]Zobacz więcej

Film dokumentalny 20 lat Jamiego Olivera powstał z okazji dwudziestolecia obecności tego słynnego kucharza na ekranach naszych telewizorów.
Premiera w środę 16 października tylko na antenie Kuchni+!

Sprawdź, jakie fascynujące historie kryją się w butelce wina!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×