20. Mazurska Noc Kabaretowa. Gdzie oglądać kabaretowy klasyk? Kiedy emisja? Kto wystąpi? [ZDJĘCIA]

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej „PAKA” zapraszają na Mazurską Noc Kabaretową! Jubileuszowa, 20. edycja imprezy, odbędzie się pod hasłem „Niech żyje widz”.

Multimedia

Tradycyjnie wystąpią najpopularniejsze, uwielbiane przez widzów polskie kabarety – wśród nich Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem a także Jerzy Kryszak i wielu, wielu innych! Transmisja na żywo w sobotę 7 lipca od godziny 20:00, tylko w TV Puls!

Powitanie lata w Dolinie Charlotty. Sławomir i Cleo wśród wykonawców. Kto jeszcze? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Widzowie Telewizji Puls oczekują najlepszej rozrywki na najwyższym poziomie, a taką jest Mazurska Noc Kabaretowa - jedna z najbardziej prestiżowych imprez rozrywkowych w Polsce, która znakomicie wpisuje się w ramówkę TV Puls. Cieszymy się na ponowną współpracę ze Stowarzyszeniem „PAKA” przy tym wydarzeniu, a widzów Telewizji Puls czeka kolejna niezapomniana noc emocji i dobrej zabawy. – powiedziała Magdalena Błaszczyk, dyrektor programowa Telewizji Puls.

W tym roku widzowie zobaczą wyjątkowe osobowości mazurskiej sceny: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienoralnych i Jerzego Kryszaka w innym niż na co dzień wydaniu. Niezwykły ruch sceniczny zaprezentuje formacja Fair Play Crew. Dodamy do tego Artura Andrusa i Grupę Mo Carta w szczytowej formie oraz znakomitych prowadzących – w tej roli sprawdzony duet: Marcin Wójcik (Ani Mru-Mru) i Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju).

"Pożar w Burdelu przedstawia: Fabryka Patriotów". Teatralny fenomen na ekranie telewizora. Hit czy kit? Będzie skandal?Zobacz więcej

Nie zabraknie laureatów ostatnich lat Przeglądu Kabaretów PAKA: pojawi się Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn i fantastyczny Grzegorz Dolniak!

#20. MAZURSKA NOC KABARETOWA: Transmisja na żywo tylko w TV Puls, sobota, 7 lipca, od 20:00

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×