20 tys. za ''blacharę''!?

Mało rzeczy może nas teraz zadziwić w mediach. Udało się to jednak dzięki konfliktowi Dody z Grupą Operacyjną.

Multimedia

Przypomnijmy, Dorota żąda 20 tysięcy złotych zadośćuczynienia za nazwanie jej "blacharą".

Aby ustalić, czy to słowo faktycznie mogło ją obrazić, sąd w Zielonej Górze powołał biegłego, który ma przygotować definicję słowa "Blachara".

Czy Rabczewskiej uda się udowodnić winę przeciwnikom?

Komentarze

Skomentuj
  • x (gość)

    gh

    15.11.2009 11:25
  • agus (gość)

    Doda i blachara??hahaha dobrze ze ich pozwala niech jej placa ci "raperzy"

    11.08.2009 16:23
  • do :) (gość)

    Blachara leci na facetów z dobrymi autami a nie eksponuje ciało wieśniaku...

    04.08.2009 22:51
  • "...JA...' (gość)

    sami jesteście pojebani...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    04.08.2009 17:57
  • "...JA...' (gość)

    sami jesteście pojebani...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    04.08.2009 17:56
  • :) (gość)

    Blachara – pejoratywne określenie specyficznego rodzaju kobiety. Blachary epatują swoją seksualnością, nosząc ubrania eksponujące nogi, uda, biust, co ma ułatwić im kontrolę nad mężczyznami......... A ona taka jest. Nie lubie Grupy Operacyjnej, ale w tym wypadku sądze, że racje mieli. Przecież pokazuje swoim ubiorem co możliwe, więc nie ma sie co obrażać, skoro to prawda.

    04.08.2009 15:18
  • incubthetus (gość)

    Dodzia, ładna z ciebie du.ka, mimo silikoników, lecz zamiast toczyć wojnę z Mieszkiem, napisz piosenkę jadąc na nich, taka specjalną, to tylko godzinka, góra 3 w studio, znajdziesz wolną chwilkę, tekst dasz radę, aranż też nie problem doda cie jakiś żywy instrument i jako taka solowa wybrykka.....co nie stać cię? Dasz radę, zrób to bo nie długo koniec twojej karierki.....już wiesz kto ci to mówi? zapamiętaj te słowa, pozdro net to dobra rzecz!!!

    03.08.2009 23:11
  • SoniDracko (gość)

    blachara wszyscy wiedzą co to znaczy łatwa laska lecąca na dobrą fure

    03.08.2009 21:45
  • KITI (gość)

    CHYBA LODZIARA

    03.08.2009 20:25
  • Judi (gość)

    W którejś z gazet, chyba w "Wyborczej" podali definicję blachary i okazało się że każdy z podpunktów pasuje do Dodzi, więc o co ona się obraża??

    03.08.2009 19:29
  • ... (gość)

    widać że "Blachara" bo ceni się tylko na 20 tys.

    03.08.2009 19:07