"21 x Nowy Jork". Randki w czasach Tindera? Tak wyglądają w Nowym Jorku [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Narzekaliśmy, że wszystkim chodzi tylko o seks" – opowiada o swojej ostatniej Tinderowej randce dziewczyna spotkana w nowojorskim metrze przez Piotra Stasika. Już teraz przedstawiamy fragment filmu „21 x Nowy Jork”, który wchodzi do kin 21 lipca!

Multimedia

Kim naprawdę są osoby podróżujące nowojorskim metrem? Piotr Stasik skierował kamerę na 21 przypadkowych osób wyłonionych z tłumu pasażerów. Jak wyglądają ich intymne relacje? Jakie są ich seksualne pragnienia? W filmie poznajemy 21 osobistych, pełnych emocji historii.

Nowy Jork jako kłębowisko namiętności, tęsknot i rozczarowań. Zobaczcie zwiastun filmu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Adama poznałam dwa dni temu. Najpierw poszliśmy się czegoś napić w klubie. A później poszliśmy do jego domu. Narzekaliśmy, że wszystkim chodzi tylko o seks – opowiada bohaterka filmu „21 x Nowy Jork”, która szuka miłości na Tinderze. Zobacz historię bohaterki filmu Piotra Stasika we fragmencie jeszcze przed premierą.

„Wizja człowieka przyszłości”

Mózg i wystający z niego kabel – to wizja człowieka przyszłości z mojego filmu. Bohaterami jest 21 przypadkowych osób, które spotkałem w nowojorskim metrze. Opowiadają o tym jak żyją, jak wyglądają ich relacje z innymi, o swoim zagubieniu – mówi o filmie Piotr Stasik. Czułem się jak antropolog, jak Bronisław Malinowski tworzący „Życie seksualne dzikich” tylko zamiast ołówka i notesu miałem kamerę. Nowy Jork jest tutaj jednak tylko pretekstem do opowiedzenia o każdym z nas – dodaje.

O sile filmu Piotra Stasika świadczą nie tylko wyjątkowe bliskie spotkania ze spotkanymi ludźmi, ale także zdjęcia. Poruszające obrazy Nowego Jorku i hipnotyzująca muzyka wprowadzają w trans, dzięki któremu możemy zbliżyć się do nieznajomych.

"21 x NOWY JORK" W KINACH OD 21 LIPCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×