"25 lat disco polo". Jacek Kurski szaleje przy hicie Zenka Martyniuka [WIDEO]

Za nami wielka jubileuszowa impreza z okazji 25-lecia disco polo w Polsce. Wśród publiczności na stadionie Polonii w Warszawie znalazł się prezes TVP Jacek Kurski, który... bawił się doskonale.

Multimedia

Niedzielny wieczór 25 czerwca należał do muzyki disco polo. Na specjalnej scenie postawionej na stadionie Polonii Warszawa przy ul. Konwiktorskiej pojawiły się największe gwiazdy polskiego disco, m.in. Shazza, Boys, Spontan, Defis, Milano, Weekend, Long & Junior oraz Zenek Martyniuk z zespołem Akcent.

"Disco Relax" - program, który zaszczepił w Polakach miłość do disco polo. Też oglądaliście? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas koncertu "25 lat disco polo" transmitowanego przez TVP2, ogłoszono też, kto został polskim królem disco. Tytuł trafił oczywiście do Zenka Martyniuka, który aż dwa razy podczas imprezy zaśpiewał swój hit "Przez Twe oczy zielone". Publiczność była w doskonałych nastrojach, a kamery TVP pokazały jak wśród szalejącej publiczności bawi się sam prezes TVP, Jacek Kurski. Jak widać - zabawa była przednia.

Zobacz galerię

Więcej zdjęć z koncertu TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
 • kasia (gość)

  Dziękować disco polo najlepsze

  26.06.2017 22:07
 • widzka (gość)

  Najlepszy prezes TVP Pan Jacek Kurski dziękuję za odświeżenie serialu blondynka z 28-letnią Natalia Rybicka ogląda się świetnie oby jak najwięcej sezonów a wojenne dziewczyny także fajnie się ogląda dziękuję Panu i TVP że jesteście

  26.06.2017 22:05
 • BASIA (gość)

  Panie Kurski cieszę się że pan jest szczęśliwy i zadowolony ale ja bardzo proszę niech pan zakupi dalszą część serii o Kossem. Ja juz nie jestem młoda i boję się że juz nigdy ten serial nie wroci na antenę TVP.Niech pan pomyśli o nas osobach starszych którzy pokochali ten serial a jest on dalej wyświetlany w telewizji tureckiej . Proszę niech pan to przemyśli i zmieni swoją decyzję. :)))))))

  26.06.2017 16:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×