25 lat niewinności sprawa tomka komendy

Najlepsze polskie filmy 2020. Polskie kino w czasach pandemii. TOP 10 najlepszych ubiegłorocznych polskich filmów!

Rok 2020 już na szczęście za nami. Był to najtrudniejszy rok dla polskiego kina od bardzo dawna; zamknięte kina, obostrzenia, odwoływane plany zdjęciowe - to wszystko miało wpływ na to, jak w ubiegłym roku wyglądała nasza kinematografia. Jednak, na szczęście, znalazło się kilka filmów, które z ręką na sercu można polecić i uznać je za najlepsze polskie filmy 2020 roku! Jakie to produkcje? Sprawdźcie!

28.02.2021Ranking

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Film o Tomaszu Komendzie doczekał się serialowej wersji! Kiedy i gdzie premiera?

Player zaprasza na wyjątkową odsłonę przeboju kinowego, który w 2020 roku podbił serca widowni i krytyków filmowych. Serial Player Original „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to opowieść o życiu młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił. Produkcja pozwala jeszcze lepiej poznać tę emocjonującą historię, rozwijając wątki, które nurtują polskich widzów. Premiera już 24 stycznia tylko na Playerze!

18.01.202125 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" online. Film można oglądać w Internecie w ofercie Player TVN! Kiedy premiera i ile kosztuje?

W ofercie Playera TVN pojawi się głośny film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Produkcja oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, dotyczących prawdopodobnie najsłynniejszej sprawy niesłusznego skazania w Polsce. Jeśli przegapiliście jego kinową premierę, nic straconego! Teraz będziecie mogli go obejrzeć za pośrednictwem Playera TVN.

10.12.202025 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" [RECENZJA]. Piotr Trojan zachwyca jako Tomasz Komenda! To kino, które boli, uwiera i frustruje!

Noc sylwestrowa 1996/1997. Na dyskotece w Miłoszycach pod Wrocławiem bawi się 15-letnia Małgorzata. Rano jej zwłoki zostają znalezione między okolicznymi gospodarstwami, a diagnoza śledczych jest następująca: dziewczyna najpierw została brutalnie zgwałcona, a następnie zmarła z wykrwawienia i wyziębienia. Ponad trzy lata później, po nagłośnieniu sprawy w programie "Telewizyjne Biuro Śledcze", zatrzymany zostaje podejrzany - Tomasz Komenda. O innej stronie tych wydarzeń wspomina film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

18.09.2020Recenzja

Młodzi i Film 2020. 10 filmów walczy o Wielkiego Jantara! Film o Tomku Komendzie będzie największym hitem festiwalu?

Doskonałe wieści dla fanów polskiego kina. Właśnie wystartował 39. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film 2020! Do Koszalina przyjechali najlepsi polscy debiutanci filmowi, którzy zawalczą o Wielkiego Jantara! Jaki film okaże się czarnym koniem imprezy? Zdaniem wielu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" może być największym hitem festiwalu!

01.09.2020Młodzi i Film 2020

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". TVN wyprodukował film o niesłusznie skazanym Tomaszu Komendzie! Kiedy premiera?

Tą historią żyła cała Polska. Tomek Komenda stojący u progu dorosłości, pełen energii i planów na przyszłość, został niesłusznie oskarżony o gwałt i zabójstwo nastolatki oraz skazany na 25 lat więzienia. Minęło 18 lat, zanim policjant i prokuratorzy udowodnili jego niewinność. W tym czasie ani na chwilę nie zwątpili w niego jego bliscy. Już wkrótce tę historię przybliży nam film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

05.03.202025 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×