25 lat niewinności

Najlepsze polskie filmy 2020. Polskie kino w czasach pandemii. TOP 10 najlepszych ubiegłorocznych polskich filmów!

Rok 2020 już na szczęście za nami. Był to najtrudniejszy rok dla polskiego kina od bardzo dawna; zamknięte kina, obostrzenia, odwoływane plany zdjęciowe - to wszystko miało wpływ na to, jak w ubiegłym roku wyglądała nasza kinematografia. Jednak, na szczęście, znalazło się kilka filmów, które z ręką na sercu można polecić i uznać je za najlepsze polskie filmy 2020 roku! Jakie to produkcje? Sprawdźcie!

28.02.2021Ranking

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Film o Tomaszu Komendzie doczekał się serialowej wersji! Kiedy i gdzie premiera?

Player zaprasza na wyjątkową odsłonę przeboju kinowego, który w 2020 roku podbił serca widowni i krytyków filmowych. Serial Player Original „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to opowieść o życiu młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił. Produkcja pozwala jeszcze lepiej poznać tę emocjonującą historię, rozwijając wątki, które nurtują polskich widzów. Premiera już 24 stycznia tylko na Playerze!

18.01.202125 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Najpopularniejsze filmy w polskich kinach w 2020 roku. Erotyk według Blanki Lipińskiej, Franz Maurer i biografia Zenka Martyniuka. Co Polacy oglądali w kinach w 2020 roku?

Rok 2020 dla nikogo nie był łatwy. Sytuacja w kinach, z powodu kolejnych lockdownów, nie była kolorowa, jednak kilka filmów zgromadziła ponad milionową widownię, co oczywiście w porównaniu z ubiegłymi latami nie jest wielkim wyczynem. Sprawdźcie, jakie filmy w 2020 roku w kinach najchętniej oglądali Polacy!

05.01.2021Ranking

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" [RECENZJA]. Piotr Trojan zachwyca jako Tomasz Komenda! To kino, które boli, uwiera i frustruje!

Noc sylwestrowa 1996/1997. Na dyskotece w Miłoszycach pod Wrocławiem bawi się 15-letnia Małgorzata. Rano jej zwłoki zostają znalezione między okolicznymi gospodarstwami, a diagnoza śledczych jest następująca: dziewczyna najpierw została brutalnie zgwałcona, a następnie zmarła z wykrwawienia i wyziębienia. Ponad trzy lata później, po nagłośnieniu sprawy w programie "Telewizyjne Biuro Śledcze", zatrzymany zostaje podejrzany - Tomasz Komenda. O innej stronie tych wydarzeń wspomina film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

18.09.2020Recenzja

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×