25-lecie Ich Troje. Etiennette Wiśniewska zawładnęła sceną razem z Michałem Wiśniewskim! Podobieństwo do ojca jest uderzające!

Michał Wiśniewski to postać, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Lider grupy Ich Troje znany jest ze swoich hitów, ale też... wielu małżeństw oraz dość licznego potomstwa. Teraz na wszystkich jest 15-letnia córka gwiazdora, Etiennette Wiśniewskiej, która podczas 25-lecia Ich Troje zawładnęła sceną razem z ojcem! Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Michała Wiśniewskiego!

Multimedia

Etiennette Wiśniewska to skóra zdarta z ojca! 15-letnia córka Michała Wiśniewskiego zaszalała z fryzurą. Zobaczcie, jak się zmieniała!

Michał Wiśniewski to ikona współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej. Czy to się komuś podoba, czy nie, ale zespół Ich Troje lata temu wyznaczał trendy i pobijał kolejne rekordy sprzedażowe. Koncerty grupy Ich Troje to były prawdziwe widowiska, a czasem wręcz spektakle teatralne. Dzięki Michałowi Wiśniewskiemu, Polacy dowiedzieli się, czym jest prawdziwe sceniczne show.

Dzisiaj Michał Wiśniewski wciąż cieszy się ogromną sławą, jednak częściej niż o jego muzycznych dokonaniach, mówi się o jego licznych małżeństwach i dzieciach. Pierwszą żoną gwiazdora była pierwsza wokalistka Ich Troje, Magda Femme. Para długo ukrywała swoją relację przed opinią publiczną. Następnie muzyk związał się z tancerką ze swojego zespołu, Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz, a ich ślub, który odbywał się w lodowej scenerii, doczekał się swojej telewizyjnej transmisji w programie "Jestem, jaki jestem". Para doczekała się dwójki dzieci: Xaviera (ur. 2002 rok) oraz Fabienne (ur. 2003 rok).

Vivienne Wiśniewska to najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego. Zobaczcie, jak dorastała!Zobacz więcej

Wiśniewski i Mandaryna rozwiedli się w kwietniu 2006 roku, a wokalistka już w lipcu tego samego roku wziął ślub z ówczesną i obecną wokalistką Ich Troje, Anną Świątczak. Para doczekała się dwóch córek: Etiennette (ur. 2006 rok) oraz Vivienne (ur. 2008 rok). Małżeństwo rozpadło się w 2011 roku. W czerwcu 2012 roku Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner, z którą nie ma dzieci. Para rozwiodła się w 2019 roku. Następnie muzyk poznał Polę, którą poślubił w marcu 2020 roku. W styczniu 2021 roku urodził się ich syn: Falco Amadeus.

Teraz głośniej zrobiło się o Etiennette Wiśniewskiej, która zdaniem wielu wygląda niczym kopia swojego ojca! Zresztą nie tylko urodę odziedziczyła po tacie, ale też talent! Etiennette i Michał razem nagrali piosenkę pt. "Jestem tak, czyli rozmowa ojca z córką", która podbiła sieć! Słuchacze byli zachwyceni wokalem nastolatki! Warto dodać, że Etiennette i Vivienne wspierają również swoją mamę w karierze. Podczas festiwalu w Opolu, dziewczynki towarzyszyły Annie Świątczak podczas występu i asekurowały ją w chórkach.

W naszej galerii zobaczycie, jak zmieniała się Etiennette Wiśniewska!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Mogłaby się nauczyć śpiewać zanim wyskoczy na scenę. O ubraniu już nie wspomnę

    23.08.2022 20:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×