"2XL" 26.09.2013 odc. 4: Laura ratuje swoje małżeństwo [ZDJĘCIA]

Zobacz, co się wydarzy w 4. odcinku serialu "2XL", który zostanie wyemitowany w czwartek 26.09.2013 o godz. 22:00 w Polsacie.

Multimedia

Laura (Edyta Jungowska) i Karol (Przemysław Sadowski) z trudem, ale pełni dobrej woli, próbują radzić sobie z nową sytuacją. Odbudowa wzajemnego zaufania i praca nad namiętnością w wieloletnim związku wymaga wysiłku. Zaczynają od drobnych czynności jak wspólna poranna kawa. Miła atmosfera ulatnia się, gdy Zabawska kolejny raz wspomina o sekretarce, z którą romansował Karol. Czy zwolni Kingę (Marta Dąrowska) z pracy? Karol próbuje zmienić temat, ukierunkowując rozmowę na Laurę. Proponuje jej siłownię jako doskonały sposób w walce ze zbędnymi kilogramami. Karol nie ma zamiaru odnawiać romansu, choć widzi, że sekretarka ma na to ochotę. Czyżby w Karolu naprawdę zaszła poważna zmiana? I ile wykaże cierpliwości, gdy kolejna próba zbliżenia się do żony zakończy się klęską?

CZYTAJ TAKŻE: NOWY SERIAL "2XL" OD 5 WRZEŚNIA. POZNAJ PRZYSTOJNYCH MĘŻCZYZN Z SERIALU EDYTA JUNGOWSKA W "2XL" - ROLA GRUBASKI JEJ NIE PRZESZKADZA

Alek (Piotr Rogucki) knuje kolejną intrygę przeciwko Agacie (Elżbieta Romanowska). Podczas nieobecności Dec w jej laboratorium podmienia naklejki na probówkach. Skutki mogą dotknąć całe laboratorium - istnieje niebezpieczeństwo, że placówka straci swoje dobre imię. Robert (Piotr Stramowski) ratuje sytuację - dostrzega pomyłkę i szybko reaguje! Agata jest przekonana, że to Robert kopie pod nią dołki. Nie daje sobie przetłumaczyć, że jest inaczej. Jej upór nieco zelżeje po rozmowie z przyjaciółmi - Jurkiem (Marek Kaliszuk) i Bożeną (Ewa Kaim). Robert w ramach rekompensaty i przeprosin oczekuje, że Agata umówi się z nim na spotkanie po pracy. Co na to Dec?

Emisja 4. odcinka [b]["2XL"](//www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/wyniki/1572412,2xl,1,u,sl,cpl.html) już dziś, 26 września o godz. 22.00 w Telewizji POLSAT![/b]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×