"2XL" Polsat 19.09.2013 odc. 3. Laura da Karolowi drugą szansę!

Sprawdź, co się wydarzy w 3. odcinku serialu "2XL", który zostanie wyemitowany w czwartek 19 września o godz. 22:00 w Polsacie.

Multimedia

W 3. odcinku "2XL" Laura (Edyta Jungowska) po odkryciu zdrady męża Karola (Przemysław Sadowski) ucieka do domu ojca. Zrozpaczona kobieta stres zajada słodyczami. Ola (Natalia Klimas) namawia siostrę, aby pogodziła się z Karolem. Po namyśle Laura postanawia zastosować się do rad młodszej siostry i decyduje się dać mężowi drugą szansę. CZYTAJ TAKŻE: NOWY SERIAL "2XL". POZNAJ PRZYSTOJNYCH MĘŻCZYZN SERIALU DRUGI ODCINEK "2XL". CZY ZWIĄZEK TO KOMPROMIS, A CIĄŻA WYMAGA NEGOCJACJI?

Laura i Karol obiecują sobie, że od tej pory zaczyna się nowy rozdział w ich życiu i małżeństwie. Kobieta stara się ze wszystkich sił, by jej małżonek był zadowolony, dlatego całe dnie spędza na przygotowywaniu mu wymyślnych potraw. Chce jednak w zamian, by Karol pozbył się z firmy swojej sekretarki (Marta Dąbrowska), z którą ją zdradził... CZYTAJ TAKŻE: EDYTA JUNGOWSKA W "2XL" - ROLA GRUBASKI JEJ NIE PRZESZKADZA EDYTA JUNGOWSKA PRZYTYŁA DO ROLI

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×