"3%". Co wydarzy się w 4. i ostatnim sezonie postapokaliptycznego serialu Netflix?

"3%", czyli postapokaliptyczny thriller Netflix powraca w sierpniu z ostatnimi odcinkami. Co wydarzy się w 4. sezonie "3%"? Jaki los czeka bohaterów serialu? Sprawdź pierwsze informacje na ten temat!

Multimedia

Kończy się thriller postapokaliptyczny, którego akcja rozgrywa się w Brazylii w niedalekiej przyszłości. Finałowe odcinki serialu "3%" zostaną udostępnione widzom już 14 sierpnia 2020 r. W poprzedniej serii okazało się, że alternatywą dla Wyspy i Lądu została Muszla — miejsce, w którym każdy jest mile widziany.

Jednak z powodu katastrofalnej burzy piaskowej i prawdopodobnej usterki w Muszli nie ma dostępu do zapasów wody i żywności. Przerażeni wizją głodu mieszkańcy w 3. sezonie "3%" zaczęli domagać się Procesu, aby ustalić, kto zasługuje na pozostanie w Muszli.

Co będzie dalej? Jak zakończy serial "3%"?

Zwiastun 3. sezonu już jest! Co wydarzy się w finałowych odcinkach duńskiego serialu Netfliksa?Zobacz więcej

"3%" - co wydarzy się w 4. sezonie?

W ostatnim, czwartym sezonie serialu "3%" konflikt między Muszlą a Lądem trwa, a wojna wydaje się nieunikniona. Rozpoczyna się Proces 108 pod nowym, jeszcze bardziej agresywnym przywództwem, a mieszkańcom Muszli zostaje zaproponowana wizyta dyplomatyczna na Wyspie. Propozycja zawarcia pokoju staje się wytłumaczeniem dla zniszczenia, które określi przyszłość podzielonego świata.

Zdjęcia z 4. sezon serialu "3%" znajdziesz w galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×