3. sezon "Breaking Bad" od 30 września w Telewizji POLSAT!

Ratować rozpadające się małżeństwo czy zabezpieczyć przyszłość rodzinie, brnąc w przestępczą działalność? 3. sezon "Breaking Bad" od 30 września w Polsacie!

Multimedia

Dla głównego bohatera już nie ma odwrotu! Walter White (Bryan Cranston) jest wciągany do interesu przez jednego z największych graczy w branży narkotykowej - i jednego może być pewny, że przyjdzie mu za tę współpracę zapłacić bardzo wysoką cenę.

Serial "Breaking Bad" triumfuje, natomiast jego główny bohater, Walt (Bryan Cranston) znów ma… poważne problemy. Stanął w obliczu rozwodu, bo jego żona, Skyler (Anna Gunn - nagrodzona Emmy 2013 dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym) jest sfrustrowana, odkąd poznała prawdę o ich rodzinnych finansach. Ona romansuje ze swoim szefem. On ma nawet szczery zamiar wycofania się z narkotykowego biznesu, bo bycie ojcem nastoletniego Waltera Jr. (R.J. Mitte) i nowo narodzonej Hope to sens jego życia. Jednak niedługo po tym, jak Skyler ogłasza separację i nakłania go do opuszczenia ich wspólnego domu, on otrzymuje propozycję, jakiej się nie odrzuca.

Podwójne życie Walta White’a - oficjalnie znanego jako nauczyciel chemii w szkole średniej w Alburquerque - może stanowić problem podczas jego rozprawy rozwodowej, więc do akcji wkracza jego niezawodny prawnik. Saul Goodman (Bob Odenkirk) to adwokat kryminalistów i takie też ma metody działania. Jest chciwy, przebiegły i wyjątkowo skuteczny, bo pracuje dla niego prywatny detektyw Mike Ehrmantraut (Jonathan Banks) o ksywie "Czyściciel". Ten były policjant zazwyczaj milczy, bo nic go już nie zaskoczy.

"Breaking Bad" to jeden z najważniejszych seriali amerykańskich ostatnich lat. Czterokrotnie był nominowany do nagrody Złotych Globów. Ostatnio w kategorii: Najlepszy serial dramatyczny. W latach: 2011 - 2013 w ten sposób dostrzeżony też został odtwórca roli pierwszoplanowej, Bryan Cranston. "Breaking Bad" był wielokrotnie nominowany do Emmy i aż 7 z tych nominacji zamieniło się w telewizyjne Oscary. Trzy razy (w latach: 2008 - 2010) Bryan Cranston triumfował jako najlepszy aktor w serialu dramatycznym, a dwukrotnie - Aaron Paul (2010, 2012) za rolę drugoplanową.

W niedzielę, 22. września 2013 r. po raz 65. wręczono nagrody Emmy i trzy najważniejsze statuetki powędrowały do "Breaking Bad" - m.in. w kategorii: Najlepszy serial dramatyczny! Już 30 września Telewizja POLSAT rozpoczyna emisję 3. sezonu jednego z najgłośniejszych seriali amerykańskich ostatnich lat.

Obecnie na antenie Polsacie emitowany jest 2. sezon "Breaking Bad". Od 30 września stacja rozpoczyna emisję 3. sezonu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×