3 sezon kochanek

Przeczytaj także:

"Matki, żony i kochanki". Przebojowe bohaterki lat 90-tych. Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

"Matki, żony i kochanki" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali lat 90-tych, a z pewnością najpopularniejszy wśród żeńskiej widowni. Co niedzielę gromadził przed telewizorami całe rodziny, spragnione dalszych losów bohaterek: zadumanej Wiktorii, przebojowej Hanki, rodzinnej Wandy i urokliwej Doroty. Dziś przypominamy kultową produkcję, która święciła triumfy w latach 90. Pamiętacie jeszcze te przebojowe bohaterki?

12.11.2021Retro seriale

"Dlaczego kobiety zabijają". Nowy serial twórców "Gotowych na wszystko" na FOX! Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!

Co sprawia, że zabójstwa dokonuje kobieta? Jakie okoliczności mogą ją pchnąć do tak brutalnego, nieodwracalnego rozwiązania, niezależnie od czasów, w jakich przyszło jej żyć? Odpowiedź na te pytania przynosi serial "Dlaczego kobiety zabijają", który już wkrótce pojawi się na antenie FOX. Sprawdź, kiedy premiera i zobacz zwiastun!

19.01.2021Dlaczego kobiety zabijają

"Podwójny kochanek". Françoisa Ozona to jeden z tych filmów, o którym myśli się jeszcze bardzo długo po seansie [RECENZJA]

„Podwójny kochanek” Françoisa Ozona to jeden z tych filmów, o którym myśli się jeszcze bardzo długo po seansie. Istne kino przesytu, rozpoczynające się od ujęcia waginy zamieniającej się w oko, a kończący się na… Lepiej nie psuć niespodzianki. Ozon w takich produkcjach czuje się jak ryba w wodzie, więc to się zwyczajnie nie mogło nie udać.

27.08.2017Recenzje

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×