3. sezon "Pokojówek z Beverly Hills" od 5 sierpnia w FOX!

Przebojowa produkcja autorstwa Marca Cherry’ego oraz Evy Longorii powraca na FOX z trzecim sezonem. Serial „Pokojówki z Beverly Hills” śledzi losy 5 latynoskich pokojówek, które posiadają wielkie ambicje i marzenia, ale zanim je zrealizują pracują w domach zamożnych i sławnych mieszkańców Beverly Hills.

Multimedia

Sezon trzeci zaczyna się tuż po dramatycznych zajściach, które miały miejsce na końcu poprzedniego sezonu, kiedy to groźny zabójca mierzy w kierunku pokojówek w czasie wesela Rosie (Dania Ramirez) i Spence’a (Grant Show).

Finał drugiego sezonu pozostawił widzów bez odpowiedzi na pytanie kto przeżył tę tragedię. W następstwie tamtych wydarzeń kobiety stały się dla siebie wielkim wsparciem, pomimo skomplikowanych problemów w życiu osobistym, z którymi każda z nich się boryka. Zoila (Judy Reyes) zastanawia się co dalej począć po tym jak odkryła, że jest w ciąży i nie jest pewna, kto jest ojcem dziecka. Carmen (Roselyn Sanchez) uświadamia sobie, że czuje coś więcej do czarującego Sebastiena (Gilles Marini). Podczas gdy Valentina (Edy Ganem) i Remi (Drew Van Ecker) starają się wrócić do siebie po tragicznej strzelaninie, aspiracje Marisol (Ana Ortiz) doprowadziły ją do zaskakującej zmiany w karierze, zaś Blanca (Naya Rivera, Glee), nowa pokojówka w sąsiedztwie, znajduje pracę u wyglądającej na pierwszy rzut oka perfekcyjnie rodziny, ale wkrótce odkrywa straszliwą tajemnicę, która może zmienić na zawsze jej życie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×