3. sezon serialu "Ray Donovan" tuż po światowej premierze na VOD seriale+

Kolekcja VOD seriale+ platformy cyfrowej nc+ jako pierwsza w Polsce udostępni trzeci sezon serialu kryminalnego „Ray Donovan”, niecałe dwa tygodnie po jego światowej premierze.

Multimedia

Już od 23 lipca widzowie będą mogli oglądać produkcję, w której w rolach głównych występuje Liev Schreiber, a także laureat Oscara® Jon Voight. Także w lipcu w kolekcji pojawi się serial „Happyish” - kontrowersyjna komedia ze Stevem Cooganem w roli głównej.

Seriale+ jest kolekcją w usłudze VOD, dostępną na platformie nc+ (m.in. za pośrednictwem serwisu nc+go TV), która daje fanom w Polsce legalny dostęp do najnowszych i najpopularniejszych seriali.

„Ray Donovan”

Raymond Donovan (Liev Schreiber) pracuje w firmie prawniczej, która reprezentuje najpotężniejszych i najbogatszych mieszkańców Los Angeles. Ray zajmuje się tuszowaniem ich występków i zapobieganiem skandalom. W jego pracy cel uświęca środki, Donovan nie cofa się przed łapówkarstwem, szantażem, zastraszaniem, a jeśli trzeba również wymuszeniami, pobiciami i torturami. Niemało zmartwień przysparzają Rayowi członkowie jego rodziny, dla ochrony której jest gotów na wszystko. W trzecim sezonie, po zerwaniu współpracy ze swoim dotychczasowym pracodawcą, Donovan zaczyna nowe życie. Ma dosyć sprzątania brudów ludzi, którzy na to nie zasługują. Zostaje zatrudniony przez producenta filmowego i miliardera Malcolma Finneya (Ian McShane), którego córkę Paige gra Katie Holmes („The Kennedys”, „Nie bój się ciemności”). Czy Ray jest w stanie uciec od przeszłości?

Za rolę tytułowego bohatera Liev Schreiber był nominowany do nagrody Emmy i dwukrotnie do Złotego Globu. Partneruje mu - jako marnotrawny ojciec, pragnący uzyskać przebaczenie synów - Jon Voight. Dobiegający „osiemdziesiątki” laureat Oscara („Powrót do domu” -1978), za kreację Mickeya Donovana zdobył czwarty w karierze Złoty Glob. Serial będzie dostępny w serwisie seriale+ od 23 lipca 2015.

„Happyish”

„Happyish” to projekt zmarłego Philipa Seymoura Hoffmana, który miał zagrać w nim główną rolę. Aktor zdążył nakręcić tylko pilota serialu. Po jego śmierci produkcja ruszyła od nowa, a w głównego bohatera wcielił się Steve Coogan. Serial jest komediowym spojrzeniem na pogoń za szczęściem. Główny bohater, 44-letni pracownik branży reklamowej, przeżywa poważny kryzys, kiedy jego szefem zostaje 25-latek. Zaczyna dostrzegać, że nikogo nie interesuje, co ma do powiedzenia. Jego percepcja szczęścia i dotychczasowe postępowanie tracą dawny sens. W obsadzie serialu znaleźli się też Bradley Whitford i Kathryn Hahn. „Happyish” będzie dostępny w serwisie seriale+ od 1 lipca 2015.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×