30 lat EFA. "Ida" lub "Krótki film o zabijaniu" najlepszym filmem w historii Europejskiej Akademii Filmowej? Głosujcie! [ZDJĘCIA]

Z okazji 30- lecia istnienia Europejskiej Akademii Filmowej, zostało uruchomione specjalne głosowanie internetowe na najbardziej ulubiony Film Europejski, spośród laureatów wszystkich 29 edycji Europejskich Nagród Filmowych.

Multimedia

Na przestrzeni tego okresu dwukrotnie polskie kino zdobywało główne nagrody. W 2014 roku, tytuł Najlepszego Filmu Europejskiego otrzymał film „IDA” Pawła Pawlikowskiego, a w 1988 r. laureatem tej nagrody został „KRÓTKI FILM O ZABIJANIU” w reż. Krzysztofa Kieślowskiego.

TOP 25 najpiękniejszych amerykańskich aktorek młodego pokolenia!Zobacz więcej

Miłośnicy polskiej kinematografii już teraz mogą oddać swój głos na naszych przedstawicieli, a warto zaznaczyć, że póki co "Ida" prowadzi w głosowaniu, więc jest na najlepszej drodze do nagrody.

Należy też dodać, że w zestawieniu znalazł się również "Autor widmo" Romana Polańskiego. Link do głosowania znajdziecie na oficjalnym facebookowym profilu Europejskiej Akademii Filmowej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×