3000. odcinków Anety Zając! Jak zmieniała się Marysia z serialu "Pierwsza miłość"?

Jeszcze w styczniu zostanie wyemitowany 3000. odcinek serialu "Pierwsza miłość"! Jak przez te wszystkie lata zmieniała się jego główna bohaterka, Marysia? Sprawdź w naszej galerii!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 3000. w poniedziałek, 27.01.2020 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Aneta Zając, czyli Marysia z "Pierwszej miłości", jest zdecydowanie największym symbolem tej popularnej produkcji Polsatu. W końcu to do jej burzliwego uczucia do Pawła (Mateusz Janicki/Mikołaj Krawczyk) odnosi się tytuł serialu.

TOP10 najlepszych piosenek z czołówek polskich seriali!Zobacz więcej

Trzy tysiące odcinków to bardzo dużo, a Marysia towarzyszy widzom serialu od samego początku. W ciągu tych wszystkich lat w jej życiu bardzo wiele się wydarzyło. Głównym tematem pierwszych odcinków serialu były jej sercowe perypetie związane z Pawłem . Dziewczyna aż trzy raz próbowała za niego wyjść!

Gdy jej związek z Pawłem dobiegł w końca, Marysia zaangażowała się jeszcze w kilka burzliwych relacji. W końcu jednak udało jej się założyć rodzinę z Michałem (Wojciech Błach), z którym jest szczęśliwa. Ma także dwie córki - przybraną Melkę (Ewa Jakubowicz) i biologiczną Julkę (Łucja Kawczak).

Kurdej-Szatan, Zawadzka i Ibisz w obsadzie. Kto jeszcze zagrał w serialu Polsatu?Zobacz więcej

W ostatnim czasie jej wątek zdominowany jest jednak przez inną bohaterkę. Dominika (w tej roli również Aneta Zając), siostra bliźniaczka Marysi, która jest jej całkowitym przeciwieństwem. Siostry przez lata nie wiedziały o swoim istnieniu, do czasu gdy Dominika spróbowała ją porwać, aby wyłudzić pieniądze o jej męża!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Anety Zając z dawnych i aktualnych odcinków serialu "Pierwsza miłość"! Sprawdź, koniecznie jak zmieniała się serialowa Marysia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hugo70 (gość)

    Patrzę od 2004 roku.Codziennie.

    19.01.2020 12:29
  • brawo (gość)

    3000

    14.01.2020 14:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×